0
clear
  • Бесплатен превозот 20inch велосипед внатрешна цевки и гуми со висок квалитет за Дете велосипед Укината велосипеди
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 20inch велосипед внатрешна цевки и гуми со висок квалитет за Дете велосипед Укината велосипеди

Бесплатен превозот 20inch велосипед внатрешна цевки и гуми со висок квалитет за Дете велосипед Укината велосипеди

DEN 509.76
DEN 459.00

Достапност
Производот е достапен


20inch велосипед внатрешна цевки и гуми со висок квалитет за Дете велосипед Укината велосипеди

Кон својствата

Големина:
12-20inches
Употреба:
Децата' Велосипеди,BMX
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
20x1-3/8 A/V
Тип:
Цевка
Употреба:
виткање велосипеди
Ширина:
35mm
Тип:
Цевка
Модел:
20x1-3/8 A/V
Материјал:
Butyl Гума
Тежина:
110g
Дебелина:
0.87 mm
Вентил:
schrader
Вентил Должина:
32-милиметри
Со користење на опсег:
20x1-3/8
користат за:
Дете Велосипеди и Виткање Велосипеди и BMX

Производи во категоријата

ИМЕ : 6pcs / set Слободен Велосипед Гуми Печ MTB Патот Велосипед Гуми Лагер Пункција Доказ 20 / 26 / 27.5 / 29 / 700 C Mtb В

1 Buc Фиксна Опрема Солидна Гуми 11 Бои на Инфлацијата Слободни Никогаш не Рамни Велосипед Гуми Солидна Пн

75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.5 em;linehe

Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени Предмети вратени ќе бидат т

Деца од 12 x2 4 велосипед пневматик 12 инчен деца велосипед гуми велосипед деловиОпис на производот : Специ

Бесплатен превозот mtb велосипед гуми КРСТОТ МАРК Велосипед пати пневматик Планински велосипед пневмат

Планински Велосипеди велосипед гуми 26*1.95 велосипед пневматик Offroad гуми mtbОпис на производот : Специфика

Име На Производ : Внатрешната Цевка Гуми;Боја : ЦрнаЦевка Гуми Тип : 16 x1.50 / 1.75;Циклус на Вентил : Schrader Венти

Litepro Црвено Пневматик Перница (Само една црвена Тип,Друга боја е Лажен и полоши Производи) 20inch 406 / 16inch

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Висок квалитет со butyl гумаКомпатибилен со : Па

Kenda пневматик гуми квалитет на стоки Велосипед гуми 26*1.95 / 1.75 Планински Велосипеди пневматикОпис на прои

Висок Квалитет на Електричен Велосипед Гуми 16*2.5 Eвелосипед Пневматик

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет80mm навој presta вредностКомпатибилен со : обичен велосипедС

Карактеристики : Спречување на пункција со стакло, трње, ноктите.Заштитете го вашиот цевка, го продолжи

2 парчиња Метод на устата внатрешна цевка Продолжен Гас Устата Rim MTB Фиксна Опрема Патот велосипед Гуми Ц

Please wait...