0
clear
  • Бесплатен превозот автомобил wiper за Алфа Ромео Mito (2008 па наваму) 26+14 природна гума одговара стиснете табот wiper грб
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот автомобил wiper за Алфа Ромео Mito (2008 па наваму) 26+14 природна гума одговара стиснете табот wiper грб

Бесплатен превозот автомобил wiper за Алфа Ромео Mito (2008 па наваму) 26+14 природна гума одговара стиснете табот wiper грб

DEN 671.04
DEN 570.00

Достапност
Производот е достапен

Опис На Производот :
Производ : Wiper ножеви
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
За Алфа Ромео Mito
2008 - година
Големина : 26"+14"
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Меѓународни weper големина на :
14"=350 MM 16"=400 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM 20"=500 MM
21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM 28"=700 ММ
Детали за производот :

Кон својствата

За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Алфа Ромео Модел:
Mito
Mito-Година:
2008 година
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
П-Т
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чисти прозорецот
Големина:
26+14
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

12" Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Ford Fiesta 2008+ ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : 1

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Форд За Работ Hatchback (2014 Година Наваму) 285m

Меѓународни wiper големина на : За Hyundai Sonata НУ 20072015 24"+20"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 20 инчиД

Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножот За Nissan NV200 2009 година Наваму,ветробранското стакло Wiper Автом

Меѓународни wiper големина : За Volvo S40 20012013 26+20 Возачот Големина : 26inch Патникот Големина : 20inchДетали За Произ

Автомобил Направи : За Пежо 306Година : 19932003Пред Големина : 22" & 20"Задниот Дел На Ножот Големина : 16"​Oge Refills к

Меѓународни wiper големина на : За Dodge КАРАВАН 20122014 26"+20"Возачот Големина : 26 инчиПатникот Големина : 20 инчиД

Опис : Погодни / За Hyundai I30 Hatchback & Tourer 20102012 Година Големина 18" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Но

Задните Wiper Рака & Ножот За Audi Q3 8 U 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година Сечилото големина 405mm Постави НовиФИТИНГ ПОЗИЦ

Опис : Погодни / За Nissan Maxima 19951998 Големина 19" + 19" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И

Меѓународни wiper големина на : За Седиште Толедо 3 20042016 26"+26"Возачот Големина : 26inchПатникот Големина : 26 инч

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помо

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За Kia Sportage (20112014)Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1Wiper Сечилото 1

ЗА PEUGEOT 508 SW ИМОТ 305 MM 12" ЗАДЕН ВЕТРОБРАН WIPER РАКА + НОЖ ЗА ПОЛНЕЊЕ 20102016ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните

Автомобил Направи : За Субару ПустошМодел Година : 2003 2014 ГодинаЗадните Wiper Големина : 14"SUMKS Wiper Ножеви Пон

Одговара за : TOYOTA Auris Туринг [Имот]Година : 2012 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 10" / 25 CMТоа е задните w

Одговара за : "Опел" SignumГодина : 2003 > 2008Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото са

Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.Вратени пре

Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас За испорачување непречено и брзо

Автомобил Направи : Toyota HighlanderГодина : 2007 до 2013 годинаПред Wiper Големина : 26"+20"Задните Wiper Големина : 12"Квали

Автомобил Направи : За "Рено" Големиот СценскоМодел Година : 2003 2009Задните Wiper Големина : 10"Автомобил Напр

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Peugeot 508(2010+)Големина : 26"+26"Посебн

KAWOO Авто Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Citroen C3 Hatchback (20022009) 355mm Авто

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Please wait...