0
clear
  • 298mm Змија Флексибилни Вратило Линк За Cordless Електрични Вежба Sscrewdriver Малку Ракав Вратило Завртка Возачот Поврзување Cardan во Окното
  • -20%
  • -20%
298mm Змија Флексибилни Вратило Линк За Cordless Електрични Вежба Sscrewdriver Малку Ракав Вратило Завртка Возачот Поврзување Cardan во Окното

298mm Змија Флексибилни Вратило Линк За Cordless Електрични Вежба Sscrewdriver Малку Ракав Вратило Завртка Возачот Поврзување

DEN 125.76
DEN 107.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Практично во секоја hellhole малку простор колокација електрични вежба и завртка.
Ние се користат гумени материјал, главно, може да биде повеќе перспективи.
Свиткување е поголем и може да биде нормална.
Спецификации :
Состојба : Нова
Нето Тежина : 70g
Должина : 298mm
Пакетот Вклучува :
1*Шрафцигер глава

Кон својствата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OUTAD
is_customized:
No
Број На Модел На:
ZK978200
Навој На Главата Големина:
Должина
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Магнетно:
No
Со Рачка Или Не:
No
Пакет:
Под 5Pcs
Завртка Тип На Глава:
шрафцигер глава
Тип:
шрафцигер глава
Состојба:
Нови
Должина:
298mm
Големина:
Length

Производи во категоријата

Прецизност Магнетни Шрафцигер Поставите Torx Малку Сет Parafusadeira Tournevis Завртка Возачот Сет За Moblie Телефон PC

Професионални Целосна Метална Магнетна Шрафцигер Цврстина : S2 Магнетни : Добар Тип : 0.8 Pentalobe (за i Phone) 1.2 Pen

ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ПРЕД ДА КУПИТЕ.Answer : ___________________________ NOTE : БИЛО КАКВА ШТЕТА ВО ТЕКОТ

Спецификација : Должина : 65mmКоличина : 8pcsМатеријал : S2 Легиран ЧеликМесо тело Големина : 6.35 mm / 1 / 4"Малку Г

2018 НАЈНОВИТЕ 19 во 1 Wowstick 1 FS Мини cordless Електрични Шрафцигер DIY Алатка за Полнење за Мобилен Телефон Quadcopter

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови обј

Материјал : хром vanadium легиран челик Стандард : Метрички Дали магнетни : со магнетни Големина : 130mm

Опис : Материјал : Легиран Челик Боја : како што е прикажано на сл Описи Оние Torx Шрафцигер Делови се напра

dianxiaobao_1dianxiaobao_230pc поставите Метрички Ален Клуч во Рамките На Хексагонална Копче Синџир Хексагонална Клу

Корисни 105 степени 1 / 4" Прилагодливи Хексадецимален малку Агол Возачот Шрафцигер Клуч Алаткикарактерис

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Анти лизга хексадецимален месо тело електрични шрафциг

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписТоа

1 Set на 12 Парчиња Магнетни Torx Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6

8 ВО 1 Шрафцигер сетСпецификација на производот : 100% нов Шрафцигер алатки сет за отворање на дигитални ур

Please wait...