0
clear
  • BQ736 BQ24736RGRR ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-20 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
  • -20%
  • -20%
BQ736 BQ24736RGRR ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-20 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

BQ736 BQ24736RGRR ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-20 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 354.24

Достапност
Производот е достапен


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Кон својствата

Број На Модел На:
BQ24736RGRR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Опис : Влезен напон : 3.3 V / 5 V само треба збир на напојување.Изградена во ниво на конверзија функција.Ако к

Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender

ве молиме слободно контактирајте со нас Ние поддршка world wide превозот со следење на број(Регистрирани во

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Една

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

2а зголеми одбор DCDC зголеми модул Широк напон текст 2 / 24 V L 5 / 9 / 12 / 28 V прилагодливи 2577Прилагодете насок

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Производ Вовед : 1.Напојување Напон : 12 V (VIN+ поврзува со 12 V позитивни,GND се поврзува со 12 V негативни)2.Одбо

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на вебсајт, откако тие се испраќаат надворУвозни

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Please wait...