0
clear
  • Naturehike воздушен душек кампување мат пливање гумени душеци за спиење кампување опрема едно лице Водоотпорен плажа мат
  • -20%
  • -20%
Naturehike воздушен душек кампување мат пливање гумени душеци за спиење кампување опрема едно лице Водоотпорен плажа мат

Naturehike воздушен душек кампување мат пливање гумени душеци за спиење кампување опрема едно лице Водоотпорен плажа мат

DEN 2700.00
DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани купувачот пријател : Овој производ е збир на два модели големи (193 * 60 * 9cm) Бр. (183 * 50 * 9cm) Ако имате потреба. Ве молиме контактирајте со продавачот, ви посакувам среќен шопинг
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Големина:
One Seat
Со Inflating Режим:
Надворешни Inflator Пумпа
Бренд Име:
Naturehike
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
NH15T051-P
Dampproof Мат Тип:
душек
Материјал:
Најлон
Големина:
193*60*9cm&183*50*9cm

Производи во категоријата

Задоволството на клиентите е нашиот постојан извршување на цели!7.За превозот1 Ние ќе ги пратите праткат

Идеален за многу намени : Јога Вежби, Кампување, Планинарење, Фестивали, Плажа Мат, Спиење итн Јас сум пре

52"x30"x18" / 1.32mx76cmx46cm Сон Glimmers Удобност Airbed Удобно flocked спиење површината со Гумени backrestСОН GLIMMERS УДОБНОСТ AIRBED

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМеди

05 мл / 200gГолемина Прибл.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликит

Име На Производ : Отворено Кампување Душек ВлагаДоказ МатШирење Големина : 57*153*18mmПакет Големина : 57*12.5*16mm

ДОБРЕДОЈДОВТЕ СРЕЌЕН ЗОНАИме : отворено кампување гумени матГолемина : 180*60смМатеријал : 190 T terylene ПВЦ кож

Мултифункционален, може да се користи како пикник мат, плажа мат, moistureproof шатор мат, sunshade за автомобил, ит

тоа е причината,зошто HITORHIKE спиење подлога е многу удобно Лесно да се перничиња се надувуваат со 510 вдишу

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

ПРОМОТИВНИ ПОДАРОК За туристички Кампување, МатTherepy ќебе За Итни случаи Ќебе одразува и го задржува и до

Ретро Реге Музика РокЅвезда Боб Марли тепих Ќебе гроздобер Теписи за троседот ретро ѕид декорација отв

Тоа обично трае 1560 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се дол

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме

Опис на :отворено маскирна матМатеријал:ПВЦТежина:1.3 кгПакување големина:180*65*2.5 / 3 / 4cmДебелина:2.5~4cm

Преносни Отворено Кампување Шатор Спиење Влошки Двојно Страна водоотпорен Алуминиумска Фолија Dampproof Д

Please wait...