0
clear
  • 12Pcs Убавина шминка кожата бела пластична цевка шише лосион за Чистење Крем за складирање шише пополнување шише 15ml
  • -20%
  • -20%
12Pcs Убавина шминка кожата бела пластична цевка шише лосион за Чистење Крем за складирање шише пополнување шише 15ml

12Pcs Убавина шминка кожата бела пластична цевка шише лосион за Чистење Крем за складирање шише пополнување шише 15ml

DEN 544.80
DEN 463.00

Достапност
Производот е достапен


15 ML Рамен покрие снег шише, Бела шише тело и sliver долго капак.
Материјал : PE
Детални Големина : 9.3 cm*3.1 cm Дијаметар : За 2cm
Боја : Бела
Функција :
1 Шише тело избирање на висок квалитет на ЈП материјал, мека, еластична.
2 Шише капаче избор на високо квалитетни PP материјали, здравје и безбедност.
3 шише отворање дизајн, добар запечатување перформанси, удобно да го користите.
4 Рамни покрие дизајн, цврсти и издржливи.
5 Компактен дизајн, лесно да се носат.
Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.
Погодна за пакување шампон, лосион, креми и други козметика пакување.

Кон својствата

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
Bb002016-1

Производи во категоријата

100 ML Clamshell црево шишеМатеријал : PEДетални Големина : 14.5 cm*6.2 cm Дијаметар : Околу 3,5 смБоја : Бисер БелиФункци

На Постпартална Половината Појас Работи Назад Поддршка Појас За Мажите е elasticated назад поддршка со невод

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број*Предметот е SKU број*Сликата на неис

Опис : Нов Модел на Волфрам Челик Стоматолошки Burs Лабораторија Burrs Заб Вежба 10 компјутери / Пакет SKU : 180771

Ортодонтски Апарат за B1 растројство / Силикони Стоматолошки Ортодонтски Заби Тренер Апаратот / MRC Заб Ур

2016 Година 100% Висок Квалитет Нов Прилагодлив Рамо Врати Телото Во ПенкалатаГрадите Се Подготвуваат За П

Жените Градите Назад Поддршка Појас Бенд 4 Големини Држење Пенкалата Протези&Поддржува Sculpting Рака Најдо

.1 PC Прилагодливи Жените Назад Поддршка Појас Држење Пенкалата се Подготвуваат за Поддршка на Телото Ра

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ви благодариме Овој производ е многу популарен во Русиј

Стоматолошки Сонда ги Отстранува Храна Од Забите Лесно Полиран до највисок стандард на огледало финиш.

Промет на големо со сигурносен Појас Секачи Нерѓосувачки челик жилет сечилотоТешко влијание пластика.

Нови леплив фластер рана паста дише nonwoven Бенд Помош производи за нега на раната сајт хируршки преврскиК

Please wait...