0
clear
  • Топла Продажба Gogoey Бренд кожа часовници жените дама мода кристал фустан кварц рачен часовник Relogio Feminino go116
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Gogoey Бренд кожа часовници жените дама мода кристал фустан кварц рачен часовник Relogio Feminino go116

Топла Продажба Gogoey Бренд кожа часовници жените дама мода кристал фустан кварц рачен часовник Relogio Feminino go116

DEN 163.68
DEN 139.00

Достапност
Производот е достапен


ОПИС на Бренд gogoey Метал кожа Големина
бирате : 3 cm
Бендот : 1*21 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИ
ПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

Кон својствата

Бренд Име:
Gogoey
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
30мм
Број На Модел На:
go116
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
21mm
Случај Дебелина:
7mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Функција:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задов

5 СМ [Рака Материјал] : Легури [Тежина] : за 50g [Пакување] : opp кесиЗадоволството На Клиентите Со 100% Гаранција

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.2 cm, должина на : 0.6*18.5Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Wo Ma Ge Розово Злато Зглоб Види Жените Часовници Мода Жените Часовници, Кожа Дами се Види на Часовникот relog

Опис[Бирање Големина : околу 2.3 СМ [Рака ширина] : околу 3,5 СМ [Рака] должина : околу 20 CM [Рака Материјал] : Лег

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.5 cm, должина на : 0.9*19Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Ретро Виножито Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалит

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ

Синџир Рака Жените Види СТП Кожа Хривнија види жена Кристал Златна Кристал рачен часовник Relogio Mulher Reloj Д

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банка

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може даима некои природни г

Карактеристики на производот : 36mm полиран не ' рѓосувачки челик случај трајни кожа за на рака минимали

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ

Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно Ние ќе се потрудиме да

DIY Жешка!2017 Нова Мода Љубители Мажи Жени Кожа Бенд Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и ви

SOXY Бренд на Луксузни Златни Часовници Мода Кожа Кварц Види Жените се Облекуваат Види Дами Види Часа Relogio

Ние сме 100 проценти искрена и напорна работа, се надевам дека за да се добие Многу добар евалуацијаПодго

2017 КАРНЕВАЛ I&W УлтраТенок 6mm Milanese Јамка Кварц Жените Види Top Brand Луксузни Sapphire Кристал Минималистички Мод

Please wait...