0
clear
  • Топла Продажба 100pcs/многу Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 15x22cm Транспарентен Ziplock Козметика, Накит Пакување Кеси
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба 100pcs/многу Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 15x22cm Транспарентен Ziplock Козметика, Накит Пакување Кеси

Топла Продажба 100pcs/многу Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 15x22cm Транспарентен Ziplock Козметика, Накит

DEN 656.64
DEN 545.00

Достапност
Производот е достапен

Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.
Пластични Подарок Торба 109
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Транспарентна
Објектот Околу Големина
15x22c m
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.0393 инчен 1 инч=25. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.4 mm
Објектот Useage Одговара Подарок Накит Монистра Шарм Хривнија Ореви Додатоци Candy Бутик Подароци Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
Шопинг Процес
За Превозот
1.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.

Кон својствата

Големина:
15x22cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
18.5cm
Објектот Тежина:
2.8g
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Хривнија Козметика Пакување Торба Бутик Играчки Подарок Торба
Објектот Висина:
22cm
Број На Модел На:
Пластични Подарок Торба 109
Околу Големина:
15x22cm (5.9x8.66)
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Користат за :
Накит Монистра Шарм Хривнија Козметика Ореви Играчки Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати Логото Печатење (bolsas де plastico)
торба стил:
Накит Пошта Хривнија Торба Козметички Торба Бутик Подарок Торба За Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дебелина:
0.08 mm

Производи во категоријата

JAVRICK Јасно Транспарентна Пластика OPP Само Лепило Печат Торба Resealable Поли Вреќи 9 x 13 cm100% сосема нов и висок

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку.Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress п

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 1545 работни дена да пристигнат.Шопинг Процес

Топло ПотсетникРежимот на транспорт> = 5 парче, Слободни EMS, време : 8 10 дена Или DHL, време : 5 7 дена.Опис На П

Функција : Продавница ѓердан, обетки, прстени, накит Материјал : Акрил,МеталБоја : Транспарентна, Black Голе

Ние само продажба на накит екранот стојат, но и други предмети кои не се вклучени.Многу видови на екрано

ОписОбјектот Количина500 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 389Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаПо

Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!За печатење на Логото : Драг пријател,ако сака

Ние само го продаде ѓердан застане, но ѓердани не се вклучени.TONVIC трговија на Големо 1 Pc Дрво Ѓердан Синџ

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Трговија на големо 1000pcs / многу 4x6cm Мали Пластични Кеси Транспарентен Јасно OPP Вреќа Лепило Resealable Пакувањ

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат Приказ 100% сосема нов и висок квал

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 220 X75 X115 mm Висина (ако сакате да обичај екранот стоја

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Уво Studs Екранот Rack (без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве мол

Please wait...