0
clear
  • Allenjoy фотографски позадина Цвет улицата на стариот вратата backdrops принцеза божиќ прилагодите со Исклучок на заградата 10ft*20ft
  • -20%
  • -20%
Allenjoy фотографски позадина Цвет улицата на стариот вратата backdrops принцеза божиќ прилагодите со Исклучок на заградата 10ft*20ft

Allenjoy фотографски позадина Цвет улицата на стариот вратата backdrops принцеза божиќ прилагодите со Исклучок на заградата 10ft*20ft

DEN 1151.52
DEN 748.00

Достапност
Производот е достапен

Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.Може да се прилагоди на секоја големина 4. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени.Валани испраќање позадина 3. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego.Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат .Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата/стил 5. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни што големината сакате прво.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. Може да се користи повеќе пати, погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни), меки, лесни, Лесно да се Свитка & Носат, поевтини и светлината од Полиестер платно, но се уште е tearproof, Така што е погодна за еднократна употреба(роденден), семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Дебели,трајни, светла во боја, без споеви. Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.Пад на превозот 6. Тоа е префериран избор за фотографи. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.

Кон својствата

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
s-2021
Стил:
Сценско
Материјал:
Винил
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Големина:
Custom Size
Карактер:
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
Пакет:
Факултативна Валани или свитканите
Клучни зборови:
Цвет улицата на стариот врата

Производи во категоријата

Сликата ја покажува разликата меѓу вебсајт покажува и реалните backdrops по печатениПа не ставајте цел ако

Овој метод може да се водат позадина.Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времет

Валани испраќање позадина 3.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материја

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Валани испраќање позадина 3 Тоа е совршен избор за фотографи.Напомена : позадина заграда не е вклучена...

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се

Како да се откажам од позадина : Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина

Тоа е совршен избор за фотографи На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px 3000px, или резолуција најма

Нашите дизајнери ќе дизајн за вас Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испр

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи о

Сепак, ние може да додадете Grommetsили Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку дело

ние исто така, обезбеди валани превозот начин,но треба да плаќаат за дополнителни превозотКарактеристи

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрл

исто така, може да се земе слики со флеш,тогаш брчки повеќе invisable .Ако имате некој одреден датум треба ваш

П : Колку долго ќе чини дека можам да ја прими стоката?A : Ние треба 35 дена за да се произведе стока.П : Како

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот Itme мора да биде Во Оригинална Состојба Превозот време зависи од

Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта

Please wait...