0
clear
  • 50PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
  • -20%
  • -20%
50PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

50PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали

DEN 4704.00
DEN 4422.00

Достапност
Производот е достапен


50 PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Категорија : Шише Затка
Краток Опис :
Тежина : 7 0g /еез
Материјал : Нерѓосувачки Челик
еден компјутери шише вино затка биде поставена во една OPP вреќа со хартија картичка
Шише Затка Големина : приближно 11.4 CM (Висина)
Пакување Големина : 13.2 CM X 5.6 CM X 1.8 CM
Количина : 100 компјутери по многу
Бракот значи кога две срца стане испреплетени, па се покаже вашите гости вашиот едно срце со ова шише затка. Одлично како ви благодариме подароци на свадба или булчински туш, ова срце-целосна почит беше дизајниран од страна Споделување на Љубов и доаѓа со злато finish за да ги симболизираат вашиот нов срцето на злато. Рака на нив и надвор како гости ја напушти и тие ќе се потсети на вашиот бесмртна љубов кога тие се затвори нивниот следен шише вино.

Кон својствата

Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Денот На Благодарноста
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
a223

Производи во категоријата

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+"Со Овој Прстен" Брусен Метал Ангажман Прстен Ознака Свадба&Булчински Туш

Дрвени Природно Дрво Срце облик Подарок Ознака , Свадба Декорација , Булчински Туш , Придружба Картичка ,

2016 година Нови Свадба Корист Подароци Леопард Круг Огледало Компактен DHL Fedex Бесплатен Превозот 100 КОМПЈ

50 Дрвени Срца Природно Дрво Срце облик Подарок Ознака , Свадба Декорација , Булчински Туш , Придружба Кар

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Прекрасна Бебе Дизајн Ознака во Сина Подарок Кутија За Бебе Момче Туш Усл

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+FleurдеLis Метал Ознаката ќе се Сретне со Елегантна Бела Свила Tassel Деца Роден

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Пеперутка во Срцето Метал Ознаки Добро За Свадба&Булчински Туш Услуги и П

добредојдовте на нашата продавницаИме : Луксузни Златниот / Сребрена Дубаи Злато Карти за Играње Со Црн

Вино настроената димензија : За 11 CM*4 CMКлучот на Моето Срце Гроздобер Копче Шише Настроената Злато Свадб

Дигитални Електронски LCD Tasbih Tasbeeh Прст Картонче Контра Zikr Исламот МуслиманиДигитални Електронски LCD Tasbih

Бесплатен Превозот 50pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Тв

Режимот на транспортБесплатни ЕМС express, време : 8 10days Бесплатни кина пост воздух express, time : 15 50 дена.Специф

Една големина "пиво очила" Одлична за елен не и партии Tankyard стил Жолта леќи Изработени од пластика Голем

име : ознакаматеријал : металбоја : како на сликаголемина : 9x7x2cm / 3.54x2.75x0.78inchколичина : 20pcsпакување : подаро

Cr ystal ОбјектИмеПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО СЕ ЗГОЛЕМИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ СРЦЕТО ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина27

200 PCS / МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сув

10 Pcs Нерѓосувачки Челик Љубов Шише Вино Затка со подарок кутија свадба фаворизира и подароци свадба сув

Нерѓосувачки Челик Засилувач со Вино, Плута се Справи со 120 PCS / МНОГУ Сирење Засилувач Булчински Туш Сва

Бесплатен превозот, 50 компјутери / многу, Розова / Виолетова / Тифани Сина Бонбони Кутија, Свадбен Пода

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

Please wait...