0
clear
  • Популарната 12 Парчиња/set Гума Полирање РА Полирање Burs за Композитни Легура Полирање Стоматолошка Лабораторија Полирач
  • -20%
  • -20%
Популарната 12 Парчиња/set Гума Полирање РА Полирање Burs за Композитни Легура Полирање Стоматолошка Лабораторија Полирач

Популарната 12 Парчиња/set Гума Полирање РА Полирање Burs за Композитни Легура Полирање Стоматолошка Лабораторија Полирач

DEN 646.08

Достапност
Производот е достапен


100% пари гаранција за Загарантирани!!! Висок квалитет и ниска цена, која е токму она што го сакате! Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет; Безбеден, сигурен и лесен за употреба; Целосно sintered технологии гарантира исклучително издржливост. Ефикасно мелење, полирање и токму по завршувањето. Пакување Листа : 12 парчиња Гума Полирање РА полирање burs+ 1 burbox Добредојдовте да контактирате со Софија слободно ако има било какви прашања.. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Забелешка : драг Мој клиент, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса кога ставање на редот , во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште има следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!

Кон својствата

Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Чисти
Тип:
Гума Полирање РА полирање burs
Цел:
за Композитни Легура Полирање и Завршна
Пакет:
12 компјутери/set
квалитет:
Висок квалитет

Производи во категоријата

12 X Bouchon Бек Verseur Bouteille Alcool Ликер Вин Doseur Pastis Brasserie100% Nouveau BOUCHONS VERSEURS'adaptent на toвидови де bouteilles, verre и plastique(huile, v

Превозот : Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор) Ние не сме одговор

Descript јони : EASYA Гроздобер Антички Сребрен Опашот на Косата Клипови Накит За Жените Мода Кристал Кристал P

Едноставна Ѕидмонтирани вшмукување чаша жилет рек Складирање Рек Носители организација Ѕид Кука Крпа

Германски СВАТ Тактички МО M35 Челик Airsoft Шлем OD мотоцикл шлемОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ : Реплика полна гол

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

Бренд : Здраво УбавинаПредмет Тип : Свадба Headpieces Headbands,Невестата Коса, Накит,Деверуша HeaddressНастани : Изло

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе вра

Монитор за Goldway UT4000 F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pinКомпатибилни модели : 1...

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

Please wait...