0
clear
  • Добро теписи! Обичај специјални патосници за BMW Серија 3 E90 2011-2004 носат-отпор не се лизга трајни автомобил теписи,Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Добро теписи! Обичај специјални патосници за BMW Серија 3 E90 2011-2004 носат-отпор не се лизга трајни автомобил теписи,Бесплатен превозот

Добро теписи! Обичај специјални патосници за BMW Серија 3 E90 2011-2004 носат-отпор не се лизга трајни автомобил теписи,Бесплатен

DEN 12672.00
DEN 7857.00

Достапност
Производот е достапен


Обичај посебен автомобил патосници за BMW Серија 3 E90
1.Како да се избере овој автомобил модел?
По плаќањето,ќе остави порака за вашиот автомобил модел,На пример,мојот автомобил е : 325i E90 2009 година.
Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.
2.Боја опции :
Боја избори 1 : Црна со беж бода
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Црна со црвени конци
Боја на избор се 5 : Pruple
3.Детали за производот :
4.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Политика На Враќање : 1.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас. 6.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Кон својствата

Боја Име:
црна со беж, беж, Виолетова, Кафена, црна со црвени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
According to the car's model
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење, носат-отпор
320i-Година:
2005,2008,2004,2007,2011,2010,2009,2006
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Висина:
According to the car's model
Објектот Должина:
According to the car's model
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
320i
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Тежина:
3kg
Име На Модел:
Б-E90-020
Производ вклучува:
5 седишта за во автомобил патосници

Производи во категоријата

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети Ако не, Пост Нега

Сосема Нов Висок Квалитет Целосен Сет Сите Временски Тешки Црни Гумени Патосници За Buick Excelle 20102014Answer : ____

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

Ве Молиме Прочитајте Ги Следниве Прв↓↓1 Важно : По плаќањето , ве молиме кажете му на вашиот автомобил м

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќ

1.Како да бидете сигурни дека се Совршено се вклопуваат за модели на автомобили?Ние може да го прилагоди

Посебен вод душеци & Задна врата за Toyota Land Cruiser Prado 150 (5 места)1.Како да се избере овој автомобил модел?По пл

За Бизнис Купувачи : 1.Политика На Враќање : 1.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решав

3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не4) на задното седиште партиција е 4 / 6 со

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

4pcs Сосема Нов Премиум Авто Ткаенина Најлон Против пролизгување патосници Тепих За Nissan XTrail 20072013*ВАЖНО!!С

Please wait...