0
clear
  • Топла Едно Парче Аниме Cosplay ХЕЛИКОПТЕР Мода Сакав Ѓердан за Жени Мажи Christams Подароци HC11444
  • -20%
  • -20%
Топла Едно Парче Аниме Cosplay ХЕЛИКОПТЕР Мода Сакав Ѓердан за Жени Мажи Christams Подароци HC11444

Топла Едно Парче Аниме Cosplay ХЕЛИКОПТЕР Мода Сакав Ѓердан за Жени Мажи Christams Подароци HC11444

DEN 114.72
DEN 76.00

Достапност
Производот е достапен

Топла Едно Парче Аниме Cosplay ХЕЛИКОПТЕР Мода Сакав Ѓердан за Жени Мажи Christams Подароци HC11444 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Стока материјал : Метал+кожа Големина : 4.5 X3.2cm Тежина : 30 g Синџир Lenth : 45 cm Пакет : спакувани во opp вреќа Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок/Shopping/Центар Пакет се вклучени : 1pcs(Како слика show) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Мажи/Тато Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
4.5x3.2cm
Стил:
Гроздобер
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
45 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
HC11444
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker,Спиење Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен

Производи во категоријата

Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 годи

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

12683966138046917 Популарни Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterlin

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема НовОва е нова казна модерен накит со непобедлива цена.Погоден за лична носи или

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Цвет Форма Работа ID Закачалка Прилепува Pendant Ѓердан 18mm Snap Копчето Накит Прилепува Ѓердан За Предвремени

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

СпецификацијаМатеријал : тиркизна монистраChian Должина : 38inchБоја : како на слShippment1 Производи ќе бидат исп

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel турски Pendant Ѓердан Љубов Срце Црвено Џеб Часовници За Жени Џемп

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

108 мала долг ѓердан Природен камен Мат црна оникс Тигар око монистра Черепот Tassel Ѓердан за мажи жени јог

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

Pendant Големина : 5.5x3.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 20 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика сн

Трендимонистра Нов Дизајн Бакар Marquise Дрвото на Животот Pendant Трепет Камен Ѓердан Мода НакитКоличина : 1 buc

Please wait...