0
clear
  • Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двојно Керамика се Справува со Миксер Допрете atf575
  • -20%
  • -20%
Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двојно Керамика се Справува со Миксер Допрете atf575

Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двојно Керамика се Справува со Миксер Допрете

DEN 5759.52
DEN 3859.00

Достапност
Производот е достапен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
(Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Кон својствата

Тип:
Бања & Туш Чешми,Када Додатен Тапа Handshower
Големина:
131-200mm
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Поцрнети
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
бронза
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Број На Модел На:
atf575
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Стил:
Класичен

Производи во категоријата

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

59GAPPO најпродаван парче парче САД $ 20.50 / парче5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set

YANKSMART Бања 4 Парчиња Постави Туш Када за Капење Поставите Црна И Златна Сликарство Готови Постави Тушdiscri

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци , ние не може да се к

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди неоцрни живот сјај.· имате 3 дена да ја плати откако ќе г

Античкиот месинг бања туш кадата тапа поставите врнежи од дожд туш главата, Европската бакар ѕид монтир

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Туш Тапа Хром Месинг Ѕид Плоштад Голем Дожд Туш Поставена Славина Бања Се Прилагоди На Висината Рачни К

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Добредојдовте на нашата компанија! Kewang Бања Трговски Друштва кои се Однесуваат на Чешми; Наш Врвен Прио

Please wait...