0
clear
  • MD2042 Плетени Модални Ткаенина 95% Модални 5% Spandes полна боја 155 см широк 190 gsm за долна облека 5 kg мали трговија на големо
  • -20%
  • -20%
MD2042 Плетени Модални Ткаенина 95% Модални 5% Spandes полна боја 155 см широк 190 gsm за долна облека 5 kg мали трговија на големо

MD2042 Плетени Модални Ткаенина 95% Модални 5% Spandes полна боја 155 см широк 190 gsm за долна облека 5 kg мали трговија на

DEN 6399.84

Достапност
Производот е достапен


Топло ве потсети; ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако вие сте од Германија, ве молиме кажете ни ја вашата EORI број( Економски Оператор Регистрација и Идентификација ) ако сте одбрале ТНТ, ако сте од Brizel ве молиме кажете ни ја вашата CPF број ако сте одбрале ПРОЗОРЦИ, Инаку стоката нема да биде царинење , или тие ќе не бродот, ви Благодариме за вашето разбирање. Боја : бела, розова, сива, црвена, зелена, сина, црна. Ќе се забележи со следење на број откако пратката е направен. Ви благодариме!
. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. За да ги прилагодите на производи и cutted ткаенина не им е дозволено се вратат или се промени, се надевам дека ќе разбере. Погоден за : долна облека, бебе облека, sleepwear и така натаму!
Оваа цена е за 5 КГ, промет на Големо само, кога ќе ги нарачате ве молиме да ми кажете бројот на боја, ви благодариме
Превозот и товарни :
Ние ќе се обидеме потрудиме да provied добар квалитет, природен, не-токсични производи, Нашата намера цел е : "Ние сме посветени да се обезбеди заштита на животната средина, здравје, со висок квалитет на производите! ", ние ќе го цениме многу ако може да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.целосна бои, овој модални ткаенина може да се намали од 1 кг под 3 кг секоја боја. ние не сме добредојдени луѓе кои никогаш не се чувствува задоволен за она што сме направиле, ако имате било какви прашања добредојдени сте да ни даде шанса да се реши, ако даде негативен фидбек, тогаш тоа не ќе може да се промени, ви благодариме!!! Тука повторно ценам повеќето пријатели се толку поддршка на нас, нашата продавница не можеше да растат без вас момци, ви благодариме повторно драги пријатели, бог да те благослови и секогаш : )
Превозот Цена : Бидејќи различни превозот на трошоците помеѓу различните земја, па јас претпочитам да се стави вистински pruduct цената не вклучува превозот цена од бесплатен превозот, тогаш плаќа само колку чини ќе биде повеќе фер.

Кон својствата

Тип На Производ:
spandex ткаенина
Тип:
Џерси Ткаенина
Функција:
Влага-Абсорбента
Бренд Име:
RosySL
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Ширина:
155 cm
Велур Ткаенина Тип:
40 s плетени модални Ткаенина
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Модални
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Материјал:
95% Модални 5% Spandex
боја:
бела, сина, виолетова, розова, зелена, црна, сива, црвена бои
Ширина:
155 cm
Употреба:
облека, долна облека, облека, бебе ткаенина, шиење ткаенина
Грама тежина:
190 грама / метар квадратен
Продажба единица:
5 kg / пакет
Функција:
Мека, Еко-Пријателски, влага-абсорбента

Производи во категоријата

Нобеловата 50x160cm Цветаат Пурпурна Трендафил Цвеќе Печатени Памучна Ткаенина за quilting постелнина крпа DIY

Топ одделение мода (одговараат) ткаенина ткаенина е мека, удобно, drape, браздата отпорни, не pilling, не е лесн

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.57 мете рШирина : 130150 CM долго : 4.57 метар

Новиот Објект Промоција!Печатени Лен Памучна Ткаенина за шиење1.Материјал : Памук, Лен ткаенини2.Стил : Т

метарМатеријал : 100% памук Димензии : 100cm*160cm / парче Пакет : 1 парче 100*160cm Карактеристики : Екопријателски о

Ширина : 140cmMeterial : памукПогоден за : фустан, cheongsam, наметки, sleepwear, шалови, завеси, костим, чанти, чевли, дома

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

24.65 / метар метар метар метар : 45 мин24.79 / метар 26.63 / метарНА ТОН НА БОЈА МОЖЕ ДА СЕ ПОГОДЕНИ ОД КАМЕРАТА Т

Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговскиИме на производ : дворобоена ткаенинаМатеријал :

Добредојдовте на нашата продавница и да уживате во вашата шопинг !Ако имате било какви прашања на нашит

Добредојдовте на нашата продавница и да уживате во вашата шопинг !Ако имате било какви прашања на нашит

1 Материјал : 100% памук ткаенини2 Ширина : 43 " / 110cm3 Тежина : 1 двор е приближно 160gram.4 Потекло : произведено во

chiffon ткаенинаќе биде трговија на големо цена доколку купите повеќе квантитет!Можете да го изберете ја в

Новиот Објект Промоција!Печатени Лен Памучна Ткаенина за шиење1.Материјал : Памук, Лен ткаенини2.Стил : Т

БЛОК EMF сива Антизрачење Ткаенина за долна облека облека за Нега : Машина перат со студена вода(под 30 centiс

1 метар Берберски Руно Ткаенина camo Fleece Шу Velveteen за DIY играчки sleepcoat пижами nighty bedgown материјалAnswer : ________________

Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.Не се одговорни за било обичај должност увоз даноч

Please wait...