0
clear
  • Кориснички Вистински бела боја зајакот крзно кожа замервам килим ќебе за дома текстил
  • -20%
  • -20%
Кориснички Вистински бела боја зајакот крзно кожа замервам килим ќебе за дома текстил

Кориснички Вистински бела боја зајакот крзно кожа замервам килим ќебе за дома текстил

DEN 7872.00

Достапност
Производот е достапен


Кориснички Вистински бела боја зајакот крзно кожа замервам килим ќебе за дома текстил
Предмет : Зајакот крзно плоча
Материјал : Вистински зајакот крзно
Должина : Околу 210 см
Опашката должина : околу 200 cm
Боја : Природна, бела
Белешки : големината не е толку точно, генерално 210*200 см, повеќе или помалку, Под фотографиите се вистински фотографии , бојата е само за клиентите референца, ние го преземат конечниот вистински објект боја и големина како стандард.
Компанијата информации
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, имаме 8 години странски бизнис искуства, фабрика mian производство на различни видови на животинско крзно направени од крзно кожа,крзно плоча,крзно топката, крзнени капути,крзно вест,итн, главниот извоз области во Северна Америка, Јужна Америка, Океанија, Блискиот Исток, Европа, Источна Азија и така натаму . Нашата фабрика ќе се под строга инспекција, Па квалитет е загарантирана. Нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.
Тоа може да се направи,со Висок квалитет OEM услуга. Кога нарачување на нашата Зајакот Крзно кожа ќебе , ве Молиме да ни кажете боја треба. Се користат додатоци на стол,облека,дом ги красат итн Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding да ви r побарувачката За испорака Мали Дома Декорација Перница Зајакот Крзно Перница цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа

Кон својствата

боја:
1
Употреба:
Авто Тапацир,Домашен Текстил,Облека
Материјал:
Зајакот
Големина:
210 x 200cm
Број На Модел На:
july2
Шема:
Суровини
Тежина:
0.75kg
Тип:
плоча

Производи во категоријата

Ткаенина тип : Долго куп крзноТкаенина материјал : Синтетички ПроизводКуп lenth : 9cmбоја : белаШирина : 60" / 150

детали за производотТкаенина тип : Долго куп крзноТкаенина материјал : Синтетички ПроизводКуп lenth : 1.5 cmБ

Детали За ПроизводотТкаенина тип : Долго куп крзноТкаенина материјал : Синтетички ПроизводКуп lenth : 9cmБо

Ткаенина тип : Долго куп крзноТкаенина материјал : Синтетички ПроизводКуп lenth : 9cmБоја : портокаловаШирин

Детали За ПроизводотТкаенина тип : faux крзноСодржина : sythetic prodcutБоја : црнаКуп lenth" : 9cmШирина : 60" / 150cmГолеми

Содржина : 100% СинтетичкиШирина : 150cm / 60 инчиГолемина : 150x92cm / 60"x36"боја : црнаТежина : 800 грам По ДворКуп Долж

Детали За ПроизводотНа Faux Крзно има кадрава совети Таа е наменета да имитираат изглед и текстура на вис

Ткаенина тип : Долго куп крзноТкаенина материјал : Синтетички ПроизводКуп lenth : 9cmБоја : лавандаШирина : 60"

Содржина : 100% СинтетичкиШирина : 150cm / 60 инчиГолемина : 150x92cm / 60"x36"боја : бежТежина : 800 грам По ДворКуп Должи

ИМЕ : Нова мода faux крзно ткаенина, Faux зајакот , Крзно Ткаенина.БОЈА : Мулти боја по слик MATETIAL : ПолиестерШИ

Квалитет На Природна Бела Рекс Зајакот КожатаОпис На ПроизводотПроизводиБелата Рекс Зајакот КожатаКр

Големината на едно парче е 150x92cm.Содржина : 100% СинтетичкиШирина : 60" Широк / 150cmГолемина : 60"x36" / 150x92cmТежина :

детали за производотНа Faux Крзно има кадрава совети Таа е наменета да имитираат изглед и текстура на вис

* Не е важно кој пакет,има Водадоказ и влага доказ мерки, за заштита на крзно и за време на испорака Ние б

Боја аберацијаЗа природна боја : Бидејќи тоа е вистинска природна боја, ние не може да гарантира 100% иста

Ткаенина тип : Долго куп крзноТкаенина материјал : Синтетички ПроизводКуп lenth : 9cmШирина : 60" / 150cmГолемина

дворот дворот дворот дворот дворТкаенина тип : faux крзноСодржина : sythetic prodcutБоја : белаШирина : 60" / 150cmГоле

Големината на едно парче е 100x75cm.На Faux Крзно има кадрава совети Таа е наменета да имитираат изглед и текс

Please wait...