0
clear
  • 5Pcs Убавина козметички кожата лосион шише шише Чистење Крем осветлувајќи масло за складирање шише пластични шишиња 10ml
  • -20%
  • -20%
5Pcs Убавина козметички кожата лосион шише шише Чистење Крем осветлувајќи масло за складирање шише пластични шишиња 10ml

5Pcs Убавина козметички кожата лосион шише шише Чистење Крем осветлувајќи масло за складирање шише пластични шишиња 10ml

DEN 234.72
DEN 190.00

Достапност
Производот е достапен


15 ML Рамен покрие снег шише, Бела шише тело и сребрен раб капак. Спецификација : Материјал : ЈП Детални Големина : 9.1 cm*3.2 cm Дијаметар : За 2cm Боја : Бела Функција : 1 Шише тело избирање на висок квалитет на ЈП материјал, мека, еластична. 2 Шише капаче избор на високо квалитетни PP материјали, здравје и безбедност. 3 шише отворање дизајн, добар запечатување перформанси, удобно да го користите. 4 Рамни покрие дизајн, цврсти и издржливи. 5 Компактен дизајн, лесно да се носат. Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет. Погодна за пакување шампон, лосион, креми и други козметика пакување. Пакетот вклучува : 5pcs Слики :

Кон својствата

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
Bb002002-2

Производи во категоријата

Топло совети на Царинење и данок : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или н

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ви благодариме Овој производ е многу популарен во Русиј

Жените Градите Назад Поддршка Појас Бенд 4 Големини Држење Пенкалата Протези&Поддржува Sculpting Рака Најдо

.1 PC Прилагодливи Жените Назад Поддршка Појас Држење Пенкалата се Подготвуваат за Поддршка на Телото Ра

Начин на употреба првиот чекор да се свитка 1, отстранете производи од пакување буриња, со користење на ш

Подарок торба за носење сочинуваат пенкало, козметички огледало и други козметички алатки, исто така, м

Лесна или умерена нестабилност на коленото заеднички, коленото заеднички лабава(patella алта) 2,ако не сте з

На Постпартална Половината Појас Работи Назад Поддршка Појас За Мажите е elasticated назад поддршка со невод

Серијата е полн со пластични материјали стетоскоп, стетоскоп, поради безбедносни причини, целиот произ

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број*Предметот е SKU број*Сликата на неис

Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM / ODM производи како на вашите

Нови леплив фластер рана паста дише nonwoven Бенд Помош производи за нега на раната сајт хируршки преврскиК

Опис : Нов Модел на Волфрам Челик Стоматолошки Burs Лабораторија Burrs Заб Вежба 10 компјутери / Пакет SKU : 180771

48 / парчеСТОМАТОЛОШКА ЛАБОРАТОРИЈА ИНСТРУМЕНТИ ЛИЗГАЧКИ ДЕСЕТИНА МЕРАЧ VERNIER CALIPER ДИЈАМАНТ од не ' Рѓосу

Please wait...