0
clear
  • 10pcs/многу Автомобил Дигитални Гуми Мерач Пневматик Воздушен Притисок Мерка Тестер PSI БАР KPA Поставување LCD Дисплеј Со светлина За Авто Мото
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу Автомобил Дигитални Гуми Мерач Пневматик Воздушен Притисок Мерка Тестер PSI БАР KPA Поставување LCD Дисплеј Со светлина За Авто Мото

10pcs/многу Автомобил Дигитални Гуми Мерач Пневматик Воздушен Притисок Мерка Тестер PSI БАР KPA Поставување LCD Дисплеј Со светлина

DEN 1824.00
DEN 1733.00

Достапност
Производот е достапен

10pcs/многу Нов Автомобил Дигитални Гуми Мерач Пневматик Воздушен Притисок Мерка Тестер PSI БАР KPA Поставување LCD Дисплеј Со светлина За Авто Мото Карактеристики : Оваа Мини Гуми Притисок Мерач со лесен-за-читање LCD екран, се користи за следење на вашите пневматик притисок, а со тоа проширување на гуми живот, зголемување на ефикасноста на искористувањето на горивото и обезбедување на ваша безбедност.Тоа е погоден за мерење на гуми воздушен притисок на автомобили, мотоцикли,итн. LCD екранот дисплеј со позадинско осветлување за лесно читање Три единици на располагање : PSI, KPA, ЛЕНТАТА за Мали преносни дизајн, лесно да се одржи и да работат на Точни и брзи за мерење, сигурен за употреба Со анти-пропадна гумена рачка Прирачник за вклучување/исклучување и автоматско исклучување за заштеда на енергија LED светло во мерач на млазницата, лесен за употреба дури и во текот на ноќта Карактеристики : Мерен опсег : 5.0-100 PSI; 0.35-7.00 БАР Точност : ±1 PSI Резолуција : 0.5 PSI Единица : PSI, KPA, БАР се Прикаже : 22 * 12mm позадинско осветлување на LCD боја : Сина Батерија : 1 x CR2032 за гуми колосек, 3 x LR44 за LED(не се вклучени) Материјал : ABS & гума Боја : Жолта & црна Забелешка : оваа ставка без мало поле

Кон својствата

Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерен Опсег:
50 - 99 PSI

Производи во категоријата

TG105 Автомобил Гума Дијагностички Притисок метар LCD Дигитален Пневматик Мерач За Автомобил Мото велосип

TE2000 Dial Дијаметар : 120mm ВО ПАРК : имаме акции тип : 030 PA, ±30 PA,060 PA, ,±6 0 PA,0100 PA,0125 PA ,0250 PA,0300 PA,0500 PA,0750 PA,01 KPA,01 носит

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар + Цинк легура + Пластични Боја : како што е прикажано н

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад Ве молиме контактир

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични & Метална Боја : Сина Карактеристики : Ладилни при

Па се чувствуваат слободни да контакт Ако ние не знаеме за тоа, ние не може да го поправам Моите главни п

Y Серија Општи Притисок Мерач на Хидраулично Масло Воздушен Притисок Мерач Y150 060 MpaФункција : Бренд : HONGQIМ

Име на производ Компресор Мерач Материјал Метални, Пластични Тип Бирате Вид Притисок Опсег 0 ~ 180 PSI, 0 ~ 12 Kg

Digital Auto Тркала Гуми Воздушен Притисок Мерач Метар Тест Пневматик Тестер сензор Возило Мотоцикл Автомоб

Опис100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : пластикаГолемина : 11cm / 4.3" (приближно)Количина : 1pcБоја : Црн

Дигитален LCD Пневматик Гуми Притисок Мерач Барометар Автомобил, Мотоцикл Надуени Пумпи Самопочит Гуми

YX 100 025 MPA Електричен Контакт Мерач на ПритисокФункција : Бренд : HONGQIМодел : YX100 Електричен Контакт Мерач н

ЕДИНИЦА UT376 Рачни Дигитални Гуми Притисок Мерач со Безбедноста Чекан Светло Seatbelt Машина manometro manometerопис

Ве молиме да не информирате мерка спектар На порака одбор.стандардната тема е M20*1.5,ако треба 1 / 2"BSP ,ве мо

Ве молиме да не информирате мерка спектар На порака одбор.мерка спектарнормално : 0.1 Mpa,0.16 Mpa,0.25 Mpa,0.4 Mpa,0.6 Mp

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични & Метална Боја : Црвена Карактеристики : Ладилни п

Висок квалитет на Диференцијални Притисок ПрефрлатеОпис на производот Опсег : 20200 Pa 30300 Pa 50500 Pa 1 K5 KPa ве Мо

YX 100 04 MPA Електричен Контакт Мерач на ПритисокФункција : Модел : YX100 Електричен Контакт Мерач на ПритисокD

Диференцијална Мерач На ПритисокTE2000 05kpa Микро Диференцијални Притисок Мерач Висока ПрецизностДимензи

YX100 00.1 MPA Електричен Контакт Мерач на ПритисокФункција : Бренд : HONGQIМодел : YX100 Електричен Контакт Мерач н

Високопрецизен дигитален мерач на притисок GM510 / GM511 / GM520 микромерач на притисок диференцијални притисо

Опис : 1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Големина : 265.8 cm.3 Совршен за повеќето Автомобил,Камион,Мотор и Вел

wyприклучокstartЖешка Стока$23.65$23.65$23.65$23.65$44.55$44.55$23.65$44.55wyприклучоккрајAnswer : ___________________________ Note : 1, овој произв

01 MPA Добра алатка за гориво pressue мерач Доаѓа со 7.89 и 9.49 mm конектор универзал ги собере различни автомобил

Please wait...