0
clear
  • Трговија на големо Organza Торба 13x18cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Портокал,100pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо Organza Торба 13x18cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Портокал,100pcs/многу

Трговија на големо Organza Торба 13x18cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Портокал,100pcs/многу

DEN 532.80
DEN 469.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Објектот Количина
100 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 269
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Портокалова Боја
Објектот Околу Големина
13x18 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо Organza Торба 13x18cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Портокал,100pcs/многу

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
13cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
1.2g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
18cm
Број На Модел На:
Organza Торба 269
Големина на:
13X18cm
боја:
портокалова боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Сомот Кеси Пошта Накит Торба Свадба Декорација Подарок ПерницаГолемина : 8*10см(3.14 "*3.93")

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку.Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress п

4 тип Висок Квалитет Leatherette Накит Кутија парична Казна Накит за Подарок Пакување Прстен Хривнија Ѓердан

Поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебфотои вистинскиот објект м

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 300 X190 X240 mm Висина (ако сакате да обичај екранот стој

Ние само го продаде ѓердан застане, но ѓердани не се вклучени.TONVIC трговија на Големо 1 Pc Дрво Ѓердан Синџ

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 220 X75 X115 mm Висина (ако сакате да обичај екранот стоја

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат Приказ 100% сосема нов и висок квал

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Please wait...