0
clear
  • MJARTORIA Ретро Бохемија Стил Легура Пломба Макси Ѓердан Жените Boho Етничка Ѓердан Ѓердан Гроздобер Накит 1PC 44cm
  • -20%
  • -20%
MJARTORIA Ретро Бохемија Стил Легура Пломба Макси Ѓердан Жените Boho Етничка Ѓердан Ѓердан Гроздобер Накит 1PC 44cm

MJARTORIA Ретро Бохемија Стил Легура Пломба Макси Ѓердан Жените Boho Етничка Ѓердан Ѓердан Гроздобер Накит 1PC 44cm

DEN 228.96
DEN 142.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!
*Состојба : 100% Нови *Материјал : Алуминиум *Димензии : Должина : 44cm(17 3/8");Hummer Затворач : 12mmx7mm Линк Синџир : 4.5 cm. *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Мулти-Боја *Тежина : 43.000 g/PC *Количина : 1 PC *Дел Бр. : M11962(UP11146 UP11147 UP11148) *Забелешка :

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
мешани
Стил:
Hyperbole
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
44cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MJARTORIA
Бренд Име:
MJARTORIA

Производи во категоријата

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

Трендимонистра Нов Дизајн Бакар Marquise Дрвото на Животот Pendant Трепет Камен Ѓердан Мода НакитКоличина : 1 buc

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

СпецификацијаМатеријал : тиркизна монистраChian Должина : 38inchБоја : како на слShippment1 Производи ќе бидат исп

5 Colors Глеѓ христос спасителот Свети Бенедикт Медал Златен Позлатен Крст Крсте Pendant Ѓердани 24 инчи Синџир

dianxiaobao_1dianxiaobaoПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online от

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 34*19mmПовод Подароци, Партија, Ан

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

30 парче / многу Керамички Приврзоци Ѓердан Долго Tassel Beaded Цвет Изјава Шарм Џемпер Синџир Ѓердан Жените Мо

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel турски Pendant Ѓердан Љубов Срце Црвено Џеб Часовници За Жени Џемп

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083105 100%

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 годи

108 мала долг ѓердан Природен камен Мат црна оникс Тигар око монистра Черепот Tassel Ѓердан за мажи жени јог

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Please wait...