0
clear
  • Нови 12x1.25x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 2002-2005 Infiniti I35
  • -20%
  • -20%
Нови 12x1.25x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 2002-2005 Infiniti I35

Нови 12x1.25x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 2002-2005 Infiniti

DEN 315.84

Достапност
Производот е достапен


Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Ќе добиете 24 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 12 X1.25
Широк : 22mm(0.86")
максимална : 35 мм(1.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена

Кон својствата

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Бренд Име:
IPW
Име На Модел:
LN27
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
2002-2005
Автомобил Направи:
Infiniti

Производи во категоријата

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Нашето ново лого!! CNSPEED60mm М14 X 1.5 Тркала Ореви Нови 20 PCS Трки Повлечи Тркала Ореви Завртка Алуминиум Повлеч

Карактеристики : Универзално Одговара на Било кој Мотор со M5 ветробранското стакло Топ Моделот Дизајни

НИ 17.99 / парче НАС 26.49 / set НИ 2.99 / set НИ 9.99 / set НИ 7.58 / set НИ 4.48 / пар НИ 84.09 / set НИ 16.99 / парче НАС 34.99 / пар

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе ги пратите пратката и да с

Undertray Guard Моторот Покритие Одредување Фитинг Клипови Завртки за Полнење За A4 A6 Карактеристики : Сосема н

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

4 Парчиња Нова Врата Latch Гром Заклучување Завртки За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta Passat СЕДИШТЕ 357837034 ви благодарим

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Автомобил Поздравниот Shield Вратата Клип Завртка Ореви 5x16 За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Amarok Passat Eos CC Phaeton Буба Jetta Гол

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Алуминиум

Please wait...