0
clear
  • Нови пристигнување висок квалитет во бела и хром еден краток лост бања потоне тапа слив тапа,потоне миксер
  • -20%
  • -20%
Нови пристигнување висок квалитет во бела и хром еден краток лост бања потоне тапа слив тапа,потоне миксер

Нови пристигнување висок квалитет во бела и хром еден краток лост бања потоне тапа слив тапа,потоне миксер

DEN 4411.20
DEN 3309.00

Достапност
Производот е достапен


fe atures : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет во Бела и хром Финиш Со 50 CM нерѓосувачки челик флексибилни црева Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство warrany

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Tuqiu
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Бела
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
MY-BF3299
Крај:
Бела

Производи во категоријата

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

GY0001331Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Само ладна вода еден начин дизајн.Конекција Големина : G

Материјал : Месинг Вентил Основни : Керамички Кертриџ, 700,000 Пати Отвори & Затворени Вода Притисок : Од 0,05~1.

Суспендира превозот информацииПочитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават проле

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

EMS / DHL / ФЕДЕКС Бесплатен превозот бранеа никел заврши 2017 НОВ дизајн водопад тапаЕдна дупка планината, ед

Бесплатен превозот Евра Добра Тапа Дизајн Вода Spout Бакар Бања Златна Полиран Водопад Слив Топла И Ладна

Тип : Слив Тапа Боја : Злато Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтира

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно д

можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Замена на неисправни објек

Напомена 1 : стоката само вклучува еден допрете го,ако е потребно двојно G1 / 2 50cm црева,ве молиме кликнете

нови пристигнување висок квалитет месинг материјал ѕид монтирани водопад тапа бања слив тапа потоне та

6671 Дигитален LED дисплејФункција : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Цврста Конструкција б

КУЈНА ТАПАМодел : W3Модел : W3 AМодел : W3 Bпод притисок : 0.81 Mpa Тема големина : 1 / 2 Мечки температура : 0°C80 °CСпе

Слив Тапа Уметност Месинг Масло Протри Бронза Црна Бања Тапа Тоалетот Бродот да Потоне Слив Миксер Допр

Бесплатен Превозот Фенси Месинг Слив Тапа Најнов Дизајн Допрете Бања Суета Миксер Допрете Палубата Пла

Бакар антички змеј стил бања потоне слив тапа, Европски тип слив тапа миксер топла и ладна вода, допрете

Please wait...