0
clear
  • 17 Бои BMX Патот Планински Велосипед Спортски Плута Handlebar Лента Со Бар Завршува Велосипед Handlebar Ленти FZE001
  • -20%
  • -20%
17 Бои BMX Патот Планински Велосипед Спортски Плута Handlebar Лента Со Бар Завршува Велосипед Handlebar Ленти FZE001

17 Бои BMX Патот Планински Велосипед Спортски Плута Handlebar Лента Со Бар Завршува Велосипед Handlebar Ленти FZE001

DEN 100.32

Достапност
Производот е достапен


Секој должина : 2000mm , длабочина : 3мм ,ширина : 30мм
Еден цел еден пар
Пакет
2x Ролна Лента Лента
2x Крајот Приклучоци
2x лента за на крајот
Внимание : лента себе нема glutinosity, така што тоа може да повторна употреба.
Поради светлина и различни компјутери, бојата може да биде
малку различни . се надевам дека вашиот вид разбирање

Кон својствата

Употреба:
Планински Велосипеди,Детска' Велосипеди,Патот Велосипеди,Круизери,BMX
Ширина:
701 - 800mm
Број На Модел На:
FZE001
Бренд Име:
SENQI
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
is_customized:
Yes
Компоненти:
handlebar лента
Тип:
handlebar лента
Материјал:
ЕВА ПЕНА

Производи во категоријата

Nombre : toda la fibra де carbono де bicicleta де Carretera де una curva Материјал & : Toda la fibra де carbono ; Apariencia : aceite ligero Especificación : 28.6*400x90

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : ievele целосна јаглерод патот велосипед, свиткана handlebar внатрешн

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : нема логото целосна јаглерод патот свиткана handlebar внатрешни р

Handlebar : Материјал : Јаглерод влакна со Дијаметар : 31.8 mm Рамен Handlebar ширина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм столб

9 Степен UD Целосна Јаглерод MTB Велосипед Handlebar31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 MMОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатерија : 9 Степ

Карбонски влакна коефициент на термичка експанзија и други влакна, тоа има карактеристики на anisotropy...

Велосипедот Релаксација Handlebar Алуминиум Легура Триатлон Аеро Остатокот Handlebar Патот Планински Велосипе

Опис : Карбонски влакна и алуминиум материјал, силни и издржливи.Со клуч, тоа е лесно да се инсталира на в

2 Човекнаправени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност Затоа, вашите повратни информаци

Материјал : T700 карбонски влакна 3k завршиголемина : 31.8 мм* 380 / 400 / 420 / 440 / 460mm (центар до центар )тежина : 160 g р

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Патот велосипед јаглерод handelbar Материјал : 3 K Целосна Карбонски Влакна (Јапониј

GUB VAILLANT рамен столб handlebar седиште пост матични поставите планински велосипед велосипед handlebars 31.8 mtb бар fix

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Патот велосипед јаглерод handelbar Материјал : UD Целосна Карбонски Влакна (Јапонија

Заедно со неговата мала тежина, неговата тежина е дури и полесни од алуминиум, за помалку од 1 / 4 од челик,

ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армиранокочница лост зони 3 K јаглерод ткаа

Пред вас ве молиме да ни кажете следен сингл треба големина !Кажи ми Мат Или Сјаен ?HandlebarСтанот Големина :

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ДОБРА РАКА Велосипед Назад Огледало Зглоб Бенд Рака Рефлекс Rearview Велосипедизам Пренос

2017new surperlogic целосна карбонски влакна велосипед TT handlebar патот велосипед остатокот handlebar велосипед додато

Други спортски апликации вклучуваат во хокеј на мраз стапови и ски столбови На коефициент на топлинска

Модел : GUB 1026 Патот / Тркачки велосипед handlebar лентаМатеријал : ЕВА / Влажни СТП Должина : 2.1 m Ширина : 30мм Деб

GUB ПЛУС 3 360 Ротирачки MTB Велосипед Телефон Носителот на Мотоцикл Поддршка GPS Планината за Велосипед Handlebar

2 Човекнаправени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност Затоа, вашите повратни информаци

Please wait...