0
clear
  • base алатка scraper, заврши на позадината со пластична рачка,позадина и винил . професионални squeegee.1pc
  • -20%
  • -20%
base алатка scraper, заврши на позадината со пластична рачка,позадина и винил . професионални squeegee.1pc

base алатка scraper, заврши на позадината со пластична рачка,позадина и винил . професионални squeegee.1pc

DEN 215.52
DEN 194.00

Достапност
Производот е достапен


base алатка scraper користи за да се заврши на позадината со пластична рачка Користиме глетарица да се изедначи вашата wallcovering додека pasting Елиминира воздушни меурчиња и да го користите аглеста рабови за аглите Заострените рабови за флексибилност и изградена во каналите да помогне во одржување на контрола за фирма мазнење Работи со сите позадина видови, исто така, дека е професионална винил работа алатка 1pc

Кон својствата

Тип:
Изградба Алатка Делови
Број На Модел На:
7.5 cm

Производи во категоријата

1 лист 25cmx100cm Сјајот Винил направени во Јужна КорејаВинил за пренос е сега најпопуларната топлина притис

Дел име : опрема (посредува управувано опрема)16 заби / 12 splines внатре, 4cm дијаметар за логоДел број : SG254.31.118

modname=ckeditor220 V / 110 V Мини Лемење Станица 18 W Лемење Железо Б.К.938 прилагодливи Греење Железо ЗлатоКарактерис

материјал : не ' рѓосувачки 304цевка со дијаметар : 11mmприрабница големина: M16 X25моќност : 2500 Wнапон : 220 Vd=210mm

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТКога ќе го поставите оваа целве молиме имајте предвид, ако сакате големи или мали сер

килограм килограмОдделение : 304Големина : 1.2 mm до 3мм дијаметарСостојба : тешко состојба1kg до продажбата,

8 боја 8 станица печатење на екран за ПолнењеАпликации : 1 Широко погоден за печатење на екран tshirts, облека

Дел име : нафта печат седиштеДел број : SG254.39.103погоден за Кина Yituo SG254 SG284 трактор

секој пакет содржи 4 парчиња со иста големина или различни големини.baby Birds Мека Цевка за Хранење Исечете

Основна спецификација : demension : 400*300 mm напон : 12 V Моќност : 300 W Термостат : 50200degrees Посебна цел според вашите

1 PCS Висок притисок Airless Спреј Пиштол Млазницата Sprayer Млазницата Спреј Машина Додатоци Боја Пиштол Млазн

1 PCS Висок притисок Airless Спреј Пиштол Млазницата Sprayer Млазницата Спреј Машина Додатоци Боја Пиштол Млазн

Дел име : воздушен бродза Foton трактор TB404 TB454Дел број : TB450.802 A.1

DDA26800 AY2 GECB плоча велика британија DCA DDA 26800 AY2 3 5 7 8 12 13НОВ&ОРИГИНАЛНИОТ

Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата испла

Дел име : посредува опремаДел број : SG254.42.104погоден за Кина Yituo SG254 трактор

Делови TPS72010 DRVR ТИ Направи : DAA QFN6 Нови и оригинални 10pcs / многу

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Пластични, МеталниБоја : ЦрвенаДимензии(прибл.) : 110x50mmОдговара за :

Рака мастило Proofer за Гравирање, Flexgraphic и обложувањеРака мастило Proofer е широко се користат во мастила, flexogr

Дел број : Дел име : хидраулично масло филтерпогоден за Шангај Newholland мотор 495 A

Спецификација : Име На Производ Јаглерод ЧеткаЈаглерод Големина на Четката 17 x 7 x 17mm (L*W*H)Вкупната Должин

Индустриска опрема, цевководи, буриња, цистерни, итн Масло тапан 4 грејач Вентилатор поддржува 9 Хемиски

WBD1 B Преносни Белина Метар Белина Тестер Керамички Прав Белина МетарWBD1 B дигитални белина метар е главно

Antifreeze за воени инсталации, авиони, инструментација и хидраулична опрема 12 Phlx опрема за обработка 9...

1 Pc Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување УредВакуум Лемење Железо Desolder Алуминиум

Please wait...