0
clear
  • висок квалитет на Филтерот за Масло Клуч Автомобилската пареа автомобил три ноктот на филтерот за масло клуч алатка демонтажа за 1/2 д-р Возачот Алатка
  • -20%
  • -20%
висок квалитет на Филтерот за Масло Клуч Автомобилската пареа автомобил три ноктот на филтерот за масло клуч алатка демонтажа за 1/2 д-р Возачот Алатка

висок квалитет на Филтерот за Масло Клуч Автомобилската пареа автомобил три ноктот на филтерот за масло клуч алатка демонтажа

DEN 787.20

Достапност
Производот е достапен


Автомобил Авто Две Начин Цилиндар 3-Нога Три Ноктот На Филтерот За Масло Клуч Алатка За 1/2" Диск
Објектот спецификите
· Големина : ДРУГИ
· Материјал : Јаглероден Челик
· Тип : Масло Филтер Клуч
Опис На Производот
Автомобил Авто Две Начин Цилиндар 3-Нога Три Ноктот на Филтерот за Масло Клуч Алатка За 1/2" Вози MA406
Карактеристики :
Уникатен патентиран ratcheting 3-вилицата, 2-начин механизам.
Погоден за 1/2 "д-р Возачот Алатка.
Филтерот Отстранлив 130 MM.
Карактеристики 3 управувано нозе да зафат или пак филтри.
Добрите панел квалитет челик, прецизност полирање Cr-позлата.
Триаголник квалитет јаглероден челик, прекалени Cr-позлата.
Отстрани ги сите масло филтри од дијаметар Ø 63 – 102mm, Ø 65 – 138mm.
Спецификации :
Големина : 1/2 вози 130mm.
Материјал : Јаглероден челик, Хром Vanadium по желба.
Технологија : Пад фалсификувани, Топлина Закорави, Изолирани се справи.
Површински третман : Хром позлатен.
Примена : автомобилот.
Пакетот вклучува :
1 X Масло Филтер Клуч
Пакување Детали
· Одделение Тип : парче
· Пакет Тежина : 0.475 kg (1.05 lb.)
· Пакет Големина : 15cm x 15cm x 15cm (5.91 во x 5.91 во x 5.91 во)

Кон својствата

Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
/
Производителот Дел Број:
/

Производи во категоријата

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за бил

ЗА CHRYSLER 200 V63.6 L F / inj (24 V) DOHC Флекс Гориво ERB (G) 20112012ЗА CHRYSLER 300 C V63.6 L F / inj (24 V) DOHC Флекс Гориво ERB (G) 20112012ЗА CHRYSLE

бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Опис : ФункцијаРезервни 100% Нови

3 3298 206 6 Конвертибилна 20002002ALPINA Б3 Кабриолет (E46) 3.3 Сите тркала 3298 206 6 Имот 20012005ALPINA Б3 Имот (E46) 3.8 2793 141 6 Конве

6 Турбо 4 S 3600 331 6 Coupe 20032005ЗА ПОРШЕ 911 (997) 3.8 Carrera 4 S 3824 261 6 Coupe 20042008ЗА ПОРШЕ 911 (997) 3.8 Carrera S 3824 261 6 Coupe 20042008ЗА ПОРШЕ

за превозот безбедно.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посв

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц

Овие трошоци се на купувачот одговорност.1)Превозот На Компаниите : Ние поддршка на пратката од страна н

ГаранцијаТоа доаѓа со една година гаранција .)1035 денаАзија Земји(Тајланд, Казахстан.

Резервни 100% НовиВисока класа на квалитет и многу издржливиДобра Работна Состојба и Лесно да се Инстали

Опис : ФункцијаРезервни 100% НовиВисока класа на квалитет и многу издржливиВисина : 64mm ( 2.Парцели Изгубиле

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

2009 годинаCBF1000 F Патување 20072010CBF1000 F / ФАB,C,D,E,F,G 20112016CRF1000 ДG Африка Близнак DCT (бара 2 x филтри за воздух) Мотор

Ние ќе ви даде детали на превозот што треба Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен ф

042) 1796 120 4 Салон 20022007ЗА МЕРЦЕДЕСBENZ CCLASS (W203) C 230 Kompressor (203.248) 1796 135 4 Имот 2007ЗА МЕРЦЕДЕСBENZ CКЛАСА TМодел (S204) C 200 K

Увозни давачки,.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот Ве молиме прове

Овие трошоци се на купувачот одговорност.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за

Please wait...