0
clear
  • целата продажба 100pcs hairnet 5mm најлон балет пунџа коса мрежи невидливи за еднократна употреба коса нето 10inch пет бои се мешаат
  • -20%
  • -20%
целата продажба 100pcs hairnet 5mm најлон балет пунџа коса мрежи невидливи за еднократна употреба коса нето 10inch пет бои се мешаат

целата продажба 100pcs hairnet 5mm најлон балет пунџа коса мрежи невидливи за еднократна употреба коса нето 10inch пет бои се

DEN 623.52

Достапност
Производот е достапен


најлон коса мрежи невидливи коса мрежи
должина : 10inch
големина : 5mm нето дупка големина
боја : црна, темно кафена, средни кафена, светло кафена, русокоса
материјали : најлон
100pieces/ многу
Напомена :
Ако ви треба само две бои, три бои,четири бои на пет бои,ве молиме оставете амбасадори на ред, можете да изберете било која боја од пет бои, ви благодариме!

Кон својствата

боја:
црна, русокоса, темно кафена, светло кафена, средни браун, пет боја на секој 20
Тип На Објект:
Hairnets
Материјал:
Најлон
Големина:
10inch
Број На Модел На:
SY500
is_customized:
Yes
боја:
пет боја микс

Производи во категоријата

ХАРМОНИЈА 120 Парчиња Црна, Кафеава ИЛИ Русокоса Мали Памук Ткаење Тема Машина Полиестер Конец за Шиење Е

Црна Купола Капа со Spandex Спорт Ткаенина за да се Задржи Косата ВО Место Кога Носат Перики и Екстензии на

Големина : L големина (23 инчи),М големина (22 инчи),S големина (21 инчи)

Повратни информации : Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сит

најлон коса мрежи невидливи коса мрежи должина : 20inch големина : 5mm нето дупка големина боја : 1.црна, 3.темн

најлон коса мрежи invisble коса мрежидолжина : 20inchголемина : 5mm нето дупка големинабоја : црнаматеријали : на

Основните Информации на Црна Капчиња Перика Капа : Боја : Црна Тежина : 75grams / парче Стил : Потковица Плете

најлон коса мрежи невидливи коса мрежи должина : 20inch големина : 5mm нето дупка големина, боја : црна, темно

Повратни информации : Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сит

Ние ќе испратите објекти во рамките на 14 дена кога aliexpress потврди вашата исплата Фабриката за директна п

За Рефус со Цел, ве молиме директно ни email elaine на harmonyhair.cn ИЛИ да испратите whatsapp порака 008615837420229Основните

Hight Квалитет 144pcs / многу Еластична Најлон Hairnets Црна Русокоса и Бела Боја Невидливи Коса, мрежи За Пакет з

Најдобри 4*4 5*5 13*4 13*6 360 Топ Швајцарската Чипка Директно Затворање На НетоОснова Фондацијата Перика Губењ

Предмет : Перика капи за создавање на перики со прилагодливи Боја : Црна Количина : 1 buc Големина : XL големи

Please wait...