0
clear
  • Највисоко Оценет Најдобар Квалитет на Алуминиум Рачен Менувач Стап shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За Хонда бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Највисоко Оценет Најдобар Квалитет на Алуминиум Рачен Менувач Стап shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За Хонда бесплатен превозот

Највисоко Оценет Најдобар Квалитет на Алуминиум Рачен Менувач Стап shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За Хонда бесплатен превозот

DEN 931.20

Достапност
Производот е достапен


Алуминиумска Рачна Трансмисија се Држиме shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За Хонда
Објектот спецификите
· Предмет Тип : Shift Менувачот Knob
· Име На Модел : #
· Item Ширина : 3 cm
· Година : 2016 година
· Посебни Карактеристики : Пренос Стап
· Надворешни Тестирање и Сертификација : CE
· Автомобил Направи : Хонда
· Item Должина : 8.5 cm
· Материјал Тип : CNC палка Алуминиум
· Item Тежина : 0.13 kg
Опис На Производот
Алуминиумска Рачна Трансмисија се Држиме shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За Хонда
· 100% Сосема Нов.
· Материјал : CNC палка Алуминиум
· Coor : Црна
· Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред
· Димензии : 85 x 30мм(должина x дијаметар)
· Директно одговара M10 * 1.5 shift
· Овој производ одговара :
· 92-00 Хонда граѓански
· 93-97 Хонда Del Sol
· 00-09 Hondas2000
· 94-02 Хонда договор
· 94-01 На Сертификати дожд Tegra
· Пакет Содржина : 1 x Краток Shift Knob
· Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Пакување Детали
· Одделение Тип : парче
· Пакет Тежина : 0.130 kg (0.29 lb.)
· Пакет Големина : 8см х 4cm x 2cm (3.15 во x 1.57 во x 0.79 во)

Кон својствата

Година:
2016 година
Име На Модел:
/
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
130g
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
/
Автомобил Направи:
Хонда
Тип На Објект:
опрема shift knob

Производи во категоријата

KOWELL СТП Кожа Chromed 5Брзински МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob за "Шкода" Fabia MK2 RoomsterСпецификација : Име на Прои

KOWELL Нови Chromed СТП Кожа 5Брзински / 6Брзински МТ Опрема Shift Knob Shifter Показател за Mazda 6 за Mazda 5 за Mazda 3 Авто Вна

Опис На ПроизводотДел број 3 AA 711 113Дел име Опрема Shift Knob со подигање наМенувачот тип 5 Брзина УпатствоCoditio

Важна Совети за да ВАГНЕР КЛИЕНТИ : Клиентите од СИТЕ ЗЕМЈИ ве молиме бидете сигурни дека сте ја напишал

com за помош Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срд

KOWELL 5 и 6Брзински Универзална Хром МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф за Lada за

KOWELL Chromed 5Брзински МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob за PEUGEOT 106 206 306 406 806 107 207 301 307 Опрема Shifter РачкатаСпецифика

start Isv Module Wrap9928end Isv Module Wrap9928LZONE ТРКИ 5 Брзина 6 Брзински Автомобил Опрема Shift Knob Автомобил СтилЗа BMW 1 3 5 6 Се

AT0019960Спецификација : Име : Опрема Knob Капа ВрвотFitment : Одговара За TOYOTA AURIS 20072009БРЗИНА : 5 БрзинаМатеријал : М

6 Брзина Црна СТП Кожа Рачка на Shift се Држиме KnobСосема Нов!!!Спецификации : Материјал : СТП Кожа и ChomeБоја :

KOWELL Новиот 6Брзински Рачен Менувач Опрема Shift Knob за BMW E30 Е34 E36 E38 E39 E46 E83 E84 E90 МТ Shift Менувачот Knob Автомобил О

Fitment : За "РЕНО", "ОПЕЛ" CORSA C 20002005 КОМБО C 20012011 MERIVA НА 20032010 ве Молиме проверете ја големината пред да купите.К

100% сосема нов!!!Боја : ЦрнаМатеријал : СТП кожа и Хром позлата .Должина : околу 105mmFitment : За Chrysler 300 CЗа Мицуби

KOWELL 5Брзински Рачен Менувач Опрема Shift Knob за BMW сите 17 серија E30 E32 E36 E46 E39 Е34 Z3 МТ Автомобил Опрема Shifter KnobСп

кога купувате ,ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил и годинатаПрименливи модели : H8 ( 2014 2015

Опис : Предмет Тип : Shift Менувачот Knob Материјал Тип : ABS пластика+СТП Боја Име : Црна+Сребро Одговара За Фор

Погодни За : За "Рено" Clio III, Продукција година : 20052009 За Рено Megane II, Продукција година : 200 22009 За "Рено" Сценс

SKTOO За "Фолксваген" Passat Б5 автоматска промена ги менува степените на пренос ракомет ракомет махагони мах

SKTOO За Peugeot 408 Dongfeng Peugeot 307 Сега 206 Elysee 308 C2 shift главата ракомет тезги раководител на смена главаДостапно сам

Опис : 100% Сосема НовБоја : Црна / Хром (Испрати По Случаен Избор)Материјал : Висока Затегнувачка Цврстина

Сина Дрво 5 6 брзини мануелен Автомобил Опрема Shift Knob Показател за BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E

Please wait...