0
clear
  • 6pcs 50cm+20cm Двојна 6Pin Машки Екранот Картичка Моќ Проширување Кабел за 2950 6pin жица со Двојна Женски Лопата Терминал
  • -20%
  • -20%
6pcs 50cm+20cm Двојна 6Pin Машки Екранот Картичка Моќ Проширување Кабел за 2950 6pin жица со Двојна Женски Лопата Терминал

6pcs 50cm+20cm Двојна 6Pin Машки Екранот Картичка Моќ Проширување Кабел за 2950 6pin жица со Двојна Женски Лопата Терминал

DEN 1584.00

Достапност
Производот е достапен


******************************************************
Повеќе детали :
50cm+20cm Двојна 6 Pin Машки Екранот Картичка Моќ Кабел за 2950
6pin жица со Двојна Женски Лопата Терминал
****************************************************
Опис :
Терминал : Dual 6 Pin Машки+Dual Женски Лопата Терминал
6 Pin Машки да 6 Pin Машки+Dual Женски Лопата Терминал
Должина : 20 CM+50 CM
Жица : 18 AWG
Лента Кабел
Фото :

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE

Производи во категоријата

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината Д

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

ftdi ft232r rs232 сериски да rj45 конзола кабел rollover кабел за cisco рутер h3c huawei fortinet смрека рутер

Опис име на Производ : DCin Кабел и заградата Дел Број # : DC30100 PE00 SC10 K06990 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Мо

15 pin Машки SATA Power 6 Pin Женски PCIeМногу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови...

USRG781АУ Австралиската Верзија 4 G LTE Мобилните Модем Сериски 4 G DTUДетали USRG781 индустриски celluar сериски моде

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : X60 X61 СеријаПаке

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

Порт Штедачи се совршено решение за разрешување и абење на вашиот опрема HDMI порти поради постојаните пр

​ULTНајдобри 5 PCS / торба SATA 3.0 III SATA3 7pin Податоци Кабли 6 Gb / s SSD Кабелот, Десен Агол HDD Хард Диск Кабелот линиј

Високи перформанси врска помеѓу HDMI и MiniHDMI кабли.Злато позлатен контакти.статус : minihdmi Машки да HDMI Женски

Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и

FH35 W Серија Приклучок Конектор 21 / 23 / 25 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерск

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

USB 3.1 Тип C USBC до Двојна Машко Екстра Моќ Податоци YКабел за Мобилен Телефон & Хард ДискДва USB машки конекто

Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекциј

НОВ ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini (Средината на 2011 Година) A1347 9229953Работи За Да : Mac Mini A1347 P / N : 9229953​

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

Please wait...