0
clear
  • Лето Изгубат Големи Димензии Nightgowns За Жените Долго Цртан филм Девојки Nightwear Nightdress Памук И Свила Sleepshirt XXL E0005
  • -20%
  • -20%
Лето Изгубат Големи Димензии Nightgowns За Жените Долго Цртан филм Девојки Nightwear Nightdress Памук И Свила Sleepshirt XXL E0005

Лето Изгубат Големи Димензии Nightgowns За Жените Долго Цртан филм Девојки Nightwear Nightdress Памук И Свила Sleepshirt XXL

DEN 563.52
DEN 253.00

Достапност
Производот е достапен


Лето Изгубат Големи Димензии Nightgowns За Жените Долго Цртан филм Девојки Nightwear Nightdress Памук И Свила Sleepshirt XXL E0005
1cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина укажуваат на тоа губење на должина на free / / / / S / / / / У / / / / Л 115 155-163 50-65kg 88 XL 120 163-172 65-90kg 90 XXL 125 172-185 90-100kg 92
Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Превозот :
1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена
3. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express.
Напомена :
Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена
Гаранција и Гаранција :
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Ние ги прифати малите на големо, добредојдени за да испратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага нас.
Повеќе услуга :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
Внимание За Купувачот :
Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук,Полиестер,Rayon,Acetace
Број На Модел На:
Nightgown
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук,Rayon
Јака:
Околу Врат
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Fdfklak

Производи во категоријата

Жените Nightwear Лето Стил Секси Sleepwear Плус Големина 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL Секси долна Облека за Спиење Ноќе Дама долна

Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Fdfklak Жени Секси дол

Големина инструкцииЦел етикетата на Производот LL и LLL, ГОЛЕМИНА LL = XL ; ГОЛЕМИНА LLL = XXL ви благодариме за в

Моден Цртан филм Жените nightwear Polka Точка Sleepwear Пижами Кратко Sleeve Sleepshirt nightgownСпецификации : Состојба : Нова

1 Мерења Во CM големина Биста(cm) Ракав(cm) Должина(cm) S 98 26 120 M 106 121 27 L 108 28 122 XL 112 29 122

Нашата продавница во специјализирани во висок квалитет на облека, тие се двете употреба добар квалитет

Нови Пристигнувања Во Текот На Летото Долго Nightgowns Лабава Дами Фустани Принцезата Сон Носат Солидна Чип

Точка Бр.A322 секси чипка жените nightgown Бесплатен превозот Состојба : 100% Сосема нов Материјал : 100% Полиестер

Релевантните податоци за повикување само.Сега вашата висина е 160 CM,Но вашата тежина е 70 KG НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!

За Големината : М генерално Одговара за висина 155160cm,тежина 4050kgL генерално Одговара за висина 160165cm,тежина

Жените nightgown жените nightwear секси sleepwear за жените долна облека sleepshirts секси nightgowns спиење се облекуваат добр

големина на табелата : У : ВО ГРАДИТЕ : 94 CM ДОЛЖИНА : 84 CML : ГРАДИТЕ : 98 CM ДОЛЖИНА : 86 CMXL : ГРАДИТЕ : 102 CM ДОЛЖИНА :

Производ : H o t Еротска долна Облека Babydoll Материјал : Spandex + Најлон Боја : Бела Големина : Една Големина одг

Лето Жените Sleepwear Ноќ Се Облекуваат Женски Nightgowns Секојдневен Дома Облека Nightshirts За Дами Пинк Девојки Sleeps

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ЧипкаБоја : Црна, Розово, ЦрвеноГолемина : Една големина

Лето Дами Секси Чипка nightdressГолемина на предлогМ код за губење на помалку од 50 kgL закон за губење на помал

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака Кинески Стил Лето Секојдневен Sleepwear за жените Материјал : квали

 Ние нудиме на големо услуга!!!    Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина на Градите Должина M 92 83 L 98 84 XL 104 85 XXL 110 86Мерење Во Инчи Големина н

Материјал : Faux Свила / Полиестер.Ткаенини : Сатен.Декорација : Чипка.Големина : M,L,XL.Превозот : 1.Нормално, н

За Големината : М генерално Одговара за висина 1551 60 см,тежина 40 50 кгL генерално Одговара за висината 1 60 1 6

Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен огра

големина Должина Биста Ракав Слободни 108 100 62

 Ние нудиме на големо услуга!!!  Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги

Купувачот мора да знае : ве Молиме да се осигурате дека вашиот addressee информации се точни; ве Молиме бидет

Please wait...