0
clear
  • АВТОМОБИЛ РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Засилувач
  • -20%
  • -20%
АВТОМОБИЛ РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Засилувач

АВТОМОБИЛ РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Засилувач

DEN 352.32

Достапност
Производот е достапен


Автомобил Радио Антена Адаптер / Бустер Погоден За Ауди BMW Citroen Ford Мерцедес Peugeot Седиште, "Шкода" Опел "Фолксваген ""ФОЛКСВАГЕН" Оригиналниот да Cid Автомобил DVD Плеер/GPS Главата Единица 1 Начин Fakra Машки Plug да Стандард Coax Радио Машки Приклучок Со Сино Моќност Доведе Поврзување со 12 V + Зајакнување на Сигнали 12 Инчен Должина Антенски Адаптер 1 FAKRA ЕДЕН ISO ДИН. Пристоен радио сигнал бустер. Добиете вашата омилена радио станица без статички! Погоден За : Audi BMW Citroen Ford Мерцедес Peugeot Седиште, "Шкода" Опел "Фолксваген" - "ФОЛКСВАГЕН" Кога инсталирање на резервни радио во вашето возило е антенски адаптер олово често е потребно да им се овозможи поврзување на возила постоечката антена за нов шеф на единицата. Можеме да ви понудиме одредување на решение за огромното мнозинство на возила. Имаме широка палета на во автомобил аудио Антена Adaptors. Антена Adaptors го поврзете вашиот автомобил аудио единица на возилото надворешна антена/антена. Спецификации : Должина : 12 Инчен Пакет : Радио Адаптер x1 АВТОМОБИЛ РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазарот за GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазарот за GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Amplifier CAR РАДИО АНТЕНА Бустер Кабел FAKRA Да DIN ISO АДАПТЕР По-пазар GPS Navi DVD Стерео Главата Единица Сигнал Amp Засилувач

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
мулти-материјал
Бренд Име:
cocar
Објектот Големина:
10x10x1 CM
Специјални Функции:
радио сигнал бустер
Објектот Тежина:
0.02kg
Напон:
12V
Име На Модел:
RAC- ФОЛКСВАГЕН
Интерфејс:
Fakra
Конектор A:
Fakra
Конектор Б:
DIN ISO
Функција:
радио сигнал бустер
конвертор:
ISO DIN да Fakra
Погоден автомобил:
Audi BMW Citroen Ford Мерцедес Peugeot Седиште, Шкода Опел Фолксваген
За:
Cid) Стерео Радио
боја:
Црна

Производи во категоријата

Оригиналниот Видео запис на Текст Префрлање РКА Конектор Адаптер Wire Кабел За Резервни Задна КамераЗа Т

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

Заврши PLCC општи адаптер сет вклучуваат PLCC20 / 28 / 32 / 44 да DIP20 / 24 / 28 / 32 / 40Опис : Оваа целосна PLCC адаптер во соб

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

5 PCS BNCF Адаптер BNC Џек да F Plug Брз Притисниза ДиректноОпис : КатегоријаКонектори, ИнтерконекцииDatasheets : Сем

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

торба торбаОпис Автомобил MP3 Интерфејс ( CMI ) е дигитална виртуелен CD промени, кои лесно може да се инстал

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Вашат

7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувај

5.5 x 2.1 mm DC12 V Влез Автомобил Полнач Адаптер DC12 V Излез+ AV РКА Продолжување Кабел / Кабелот Видео КабелАвто

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

Please wait...