0
clear
  • YOC-5 psc Веднаш Надворешни 5.1 USB 3D Аудио Звучна Картичка Адаптер за PC Desktop Лаптоп Laptopcreate микрофон аудио џек
  • -20%
  • -20%
YOC-5 psc Веднаш Надворешни 5.1 USB 3D Аудио Звучна Картичка Адаптер за PC Desktop Лаптоп Laptopcreate микрофон аудио џек

YOC-5 psc Веднаш Надворешни 5.1 USB 3D Аудио Звучна Картичка Адаптер за PC Desktop Лаптоп Laptopcreate микрофон аудио џек

DEN 150.72

Достапност
Производот е достапен

Веднаш создава микрофон и аудио џек надвор од било кој КОМПЈУТЕР преку USB порт
Plug and Play. Лесна инсталација
USB погон, без надворешна сила бара
Компензира било десктоп звучници со 3,5 mm кабел
Оваа едноставна адаптер додава микрофон-и аудио-out порта на вашиот компјутер преку еден USB порт.
Тоа е одличен начин да се поврзете со периферни уреди чиј глас не се доволно долго за да се постигне околу задниот дел на вашиот КОМПЈУТЕР.
Ја елиминира потребата за традиционална звучна картичка.
Содржина : 1 x Картичка Адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е 1-3cm.
Веднаш создава микрофон и аудио џек надвор од било кој КОМПЈУТЕР преку USB порт
Plug and Play. Лесна инсталација
USB погон, без надворешна сила бара
Компензира било десктоп звучници со 3,5 mm кабел
Компензира било десктоп звучници со 3,5 mm кабел
Нашата услуга :
1. Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо .
2. Ние би можеле да испрати пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
3. 24 Часа услуги на клиентите . Ако имате било каков проблем , pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога плаќање;
Внимание За Сите Пријатели од целиот свет :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати.
Зошто да го одберете нас?
1. Ние сме на Власт-продавачот во Али-експрес, имаме професионална и комплетен тим, од продажбата, сопствени услуги, превозот, и R&D,исто така, сопствен Дизајнери.
2. Ние имаме свои фабрики да surpport нашата голема продажба. Па ние секогаш може да ви понудат Врвен квалитет но, Конкурентна цена ;
3. Брза испорака ; Најдобри и Навремена Услуга;
4. 100% Задоволството, како и Големите попусти за големи нарачки.
Сите во Сите , Било questiones, ве молиме слободно контактирајте со нас! : )

Кон својствата

Објектот Состојба:
Нови
Број На Модел На:
YOC
Тип:
Надворешни
Интерфејс Тип:
USB
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Gonbes

Производи во категоријата

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за DELL VOSTRO 3450 вградениот звучник говорникот H9

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Звучник за HP Комора г72000 Внатрешните Звучници

Нови Оригинални бесплатен превозот Лаптоп Звучник за HP Павилјон DV2 altoparlanti аудио acustiche за 517754001 Внатрешни

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за TOSHIBA C50 D вградените звучници L&R

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за HP Compaq Presario CQ61 G61 CQ71 G71 534674001 532604031 вграденио

Лаптоп Поправи Звучник за Леново за IBM Z360 звучници еден пар на вградените звучници

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за Dell Студио XPS 1640 1645 1647 вградениот звучник DNB

Оригиналниот лаптоп внатрешен Звучник за Dell LATITUDE 10 0 C7 RHWАко ви треба многу ве молиме countact нас ,ние може д

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за DELL latitude E4310 L&R PK23000 CR00

usb звучна картичка Микрофон адаптер / Звучници 7.1 Аудио Звучна Картичка АдаптерUSBза да 3 D АУДИО ЗВУЧНА КА

Пакет се вклучени : 1 x USB Аудио 5.Кина Post DHL ТНТ EMS Бесплатни 65% 65% 50%Превозот Попуст Попуст Попуст(веќе наме

оригиналниот бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за HP NC8230 NC8240 NW8240 NW8440 NC8430 вградениот Звучник​

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

НОВИ Оригинални лаптоп внатрешен Звучник за dell inspiron 15 3542 3543 3541 3546 3543 вградениот звучник 15" L&RАко ви треба

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

Оригиналниот Лаптоп Поправи Звучник за DELL Inspiron 1440 вградениот звучник говорникот 0 R190 P 23.40556.001

НОВИ Оригинални Звучник за HP Compaq CQ57 Лаптоп СПС647315001ако ви треба КОЛИЧИНА повеќе од 5pcs,pls капка вашите збо

Please wait...