0
clear
  • нови Фондан Алатка Цвет и Лист Гранка Птица Форма за Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност Цвет заболување на паста мувла
  • -20%
  • -20%
нови Фондан Алатка Цвет и Лист Гранка Птица Форма за Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност Цвет заболување на паста мувла

нови Фондан Алатка Цвет и Лист Гранка Птица Форма за Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност Цвет заболување на

DEN 365.76
DEN 336.00

Достапност
Производот е достапен

11
Лисја и Гранки Печење Untensils Doublle Фондан Торта Алатки Силикони Врежана Мувла Парче Три-димензионални 02027-03
Тип : торта алатка
Торта алатка тип : гранки печење силиконски калап
Metarial : силикон
Боја : автоматски
Број на модел : 02027-03
Функција : Еко-пријателски
Е-кориснички : да
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или E-пакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.
СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст. Кога ќе го поставите цел, дозволете ми да знам.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ние го прифаќаме само за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спор автоматски ќе се отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби

Кон својствата

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
02027-03
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
bakewear сет
категорија:
Печење & Тесто Алатки
производ каталог:
Печење Јадења & Тави
Објектот:
колаче алатка
Класификација:
пита алатка
Атрибути:
пица алатка

Производи во категоријата

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 6*3.6*0.7 CM заврши големина за 4.8*2.3 см♥

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 6.6*5.9*2.2 cmТежина : 71g

Производство На ОписМатеријал : Храна Одделение металПакетот вклучува : чоколадо мувлаAnswer : _____________________

*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

Главната Опис : Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Elk Icicle Снегулка Чоколадни Б

Нови 5pcs ЉУБОВ Срце Облик Cookie Торта Бисквит Декорација Мувла Sugarcraft Машина Мувла Кујнски Алатки D790Каракт

Мин Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Големина : 22.3*11.8*2 CMмувла тежина 83gматеријал : храна одделение силиконскиКарактеристики на производот : 1

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Живо

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

DIY рачно изработени Леб Алатка за Правење на СапунИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Хра

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни си

Големина калап Сапун : 5.5*5.4*3.6 c m Заврши Сапун Тежина : Околу.60g Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок ква

Сапун Големина за : 8.0*6*3.5 cm Сапун Тежина : Околу 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Напра

Please wait...