0
clear
  • SHUANGR Домот Вода Капка Накит Сетови Злато-Боја Австриската Кристал Ѓердан Нараквици За Жена Свадба Постави Parure Bijoux Femme
  • -20%
  • -20%
SHUANGR Домот Вода Капка Накит Сетови Злато-Боја Австриската Кристал Ѓердан Нараквици За Жена Свадба Постави Parure Bijoux Femme

SHUANGR Домот Вода Капка Накит Сетови Злато-Боја Австриската Кристал Ѓердан Нараквици За Жена Свадба Постави Parure Bijoux Femme

DEN 168.96
DEN 90.00

Достапност
Производот е достапен


SHUANGR Домот Вода Капка Накит Сетови Злато-Боја Австриската Кристал Ѓердан Нараквици За Жена Свадба Постави Parure Bijoux Femme
Произведе Информации :
Тежина :

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам. 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно. 3.Кога ќе ја прими стоката,ако има било каков проблем, ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативни повратни информации или да се отвори спорот.Ние ќе се реши тоа за вас,ве молиме да не worrry.Ви благодариме.
Прирачник за мерење, да го задржат грешка 0.5-1cm / 0.5-1g, поради светлината, светлината и други фактори, вид и слики ќе има малку боја,се надевам дека вашиот вид разбирање.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
SHUANGR
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
TH2684-TH2695
Тип:
накит сет
Место на Потекло:
Кина(Копно)
дизајн:
бренд дизајн
Пол:
Жените Накит Сет
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Свадба, Свадба
накит сет:
моден накит сет
предмети:
Ѓердан Обетки Сет
Количина:
1 сет

Производи во категоријата

Топла Продажба ID : 7216 95% ПОПУСТ парче 4.66 100 95% ПОПУСТ парче 4.67 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.56 100 95%

Szelam Позлатен Дрвото На Животот Накит во Собата За Жените Ѓердан Обетки Нараквици Поставите Свадба Крис

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA геометрија

не кутија bir 00129 Кинески рачно изработени бронза бул статуа * Пионерски добиток статуа парчеbir 00125 Кина кл

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +об

Szelam Боја на Дрвото На Животот Накит во Собата За Жените Ѓердан Обетки Свадба Додатоци Кристал Накит Пос

Опис На Производот ДеталиМатеријал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка

Yulaili Мода Свадба Накит Поставена Златна Боја Жените Круг Pendant Ѓердан Обетки Црн Фустан Додатоци Капка На

Име на производ : КросЏемпер Синџир Ѓердан и Крстот Обетки СетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Матери

Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука Но, тие можеби оштетен до

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни Циркон Кристално

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +об

JEXXI Романтична Animla Дизајн Кубни Циркони Камен Пеперутка Облик Дизајн Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +об

JEXXI Нови Пристигнување парична Казна Накит Симпатична Девојка Танц Девојка Ѓердан Обетки Поставите Кри

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Име на производ : Пеперутка clavicle ѓердан обетки сетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Материјал : Нерѓос

Производ : Срца Накит Боја : СребренаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни Циркон Кристално

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот Тоа е толку убава и најдобро за в

Please wait...