0
clear
  • 9 Инчи За Малина Пи 3 LCD Екран Матрица TFT Монитор AT090TN12 со HDMI VGA AV Влез Возачот Одбор Контролер
  • -20%
  • -20%
9 Инчи За Малина Пи 3 LCD Екран Матрица TFT Монитор AT090TN12 со HDMI VGA AV Влез Возачот Одбор Контролер

9 Инчи За Малина Пи 3 LCD Екран Матрица TFT Монитор AT090TN12 со HDMI VGA AV Влез Возачот Одбор Контролер

DEN 1656.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификации
* LCD големина : 9.0 инчен (Дијагонала)
* Возачот елемент : a-Si TFT активна матрица
* Резолуција : 800×3(RGB)×480
* Display mode : Нормално Белата, Transmissive
* Dot теренот : 0.0825(W)×0.2327(H) mm
* Активна површина : 198.000(W)×11.696(H) mm
* Модул големина : 211.1(W)×126.5(H) X 5.9(D) mm
* Површинска обработка : Анти-Отсјај
* Интерфејс Тип Дигитални
* Контраст Размер 500 : 1
* Време на одговор од 20ms
* Оперативен температура -20 ~ 80
Пакет содржина
1* HDMI+VGA+2 AV Контролер Одбор (Поддршка Автоматски да се префрлите на AV2)
1* 9inch 800*480 LCD Панел AT090 TN12
1* 5-копче за префрлање и прилагодување на паното
1* LCD Далечинскиот
9 Инчи Малина Пи LCD Екран TFT Монитор AT090 TN12 со HDMI VGA Влез Возачот Одбор Контролер

Кон својствата

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1024x768
Бренд Име:
srjtek
Број На Модел На:
AT090TN12
Компатибилен Бренд:
srjtek
Компатибилен iPhone Модел:
AT090TN12 Возачот Одбор
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
9 inch
Гаранција:
3 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Резолуција На Екранот:
800*480
моќ suppler:
5-12v/1-2a
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
TFT LCD+Одбор

Производи во категоријата

12.5 инчен 3840x2160 4 K IPS LCD екран со тенок LCM екран dispaly со HDMI e DP контролер одбор возачот одбор кабел за 3 D печат

Овој дел треба да се инсталира само од страна на сертифицирани професионални техничар.Ако пакетот оште

За Samsung Галакси J3110 J3 Про J3 P LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Не Може да ја Прилагодите Јаснос

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Ние нудиме различни Екра

На ICSRAD За Huawei Нова LCD Дисплеј + Екран на Допир за 100% Нов Digitizer Собранието Замена Додатоци За Huawei Нова 5.0 инч

електронски diy комплетMDM9635 M 1 VV basebandот на ПРОЦЕСОРОТ за iphone 6 S iphone6 SДоколку купите повеќе квантитет, ве Мо

Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

Новиот 7 Инчен AT070 TN92 / 90 / 94 / 93 HSD070 IDW1 Екран на Допир Digitizer Панел 165mm*100mm за Навигација со Автомобил DVD Екрано

Опис : *Тестирани пред превозот*Направени од високо квалитетен материјал*Компактен дизајн и лесна.*Идеа

Комуницираат повеќе да бидете сигурни сме двете страни за решавање на проблеми со добро Предмети ќе бид

Малина Пи 3 Приказ на HDMI 7 Инчен 1024 X600 LCD Монитор панел за Малина Пи 3 Б+ / 2 B Pcduino Банана Пи

Please wait...