0
clear
  • 95% нови за машина за перење pc одбор XQG55-QZ1056 Одбор 0024000200D добра работа
  • -20%
  • -20%
95% нови за машина за перење pc одбор XQG55-QZ1056 Одбор 0024000200D добра работа

95% нови за машина за перење pc одбор XQG55-QZ1056 Одбор 0024000200D добра работа

DEN 4320.00
DEN 4061.00

Достапност
Производот е достапен


Квалитет : 100% тестирани пред испорака .
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас. Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад.

Кон својствата

Тип:
Машина За Перење Делови
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Машина за перење делови 10 заби круг дупка 28mmцел default круг дупкаПлоштад дупка

Нови оригинални Midea машина за перење делови,компјутер, табла MB60X1026 G MB70X1026 G 65Q1026 G MB701026 GПревозот : 1...

Оригиналниот ПРВ миење трактор,се однесува на XPQ6,XQB5031,5031 S,5031 SA .За Сите КупувачиПлаќање Ние прифаќаме Т /

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот.(7) Ние ќе брод објектот во рок од 23 дена по упл

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може д

Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните полити

Машина за перење гумени пумпа за одвод на приклучокот печат 38mm 45mm

Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот

CGQ2 машина за перењеНивото на водата сензор B03150019 Практична и издржлива Погодни за машина за перење Удоб

XQB608817 556626 608827 машина за перење ротари за миење Pulsator круг одбор 34.5 11 см метални заби

Нови Оригинал, за LG машина за перење делови BPX28 BPX27 мозоци пумпа моторни 30 W добри работни Пакет вклучуваа

ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни да

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предв

5>> ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина Ние секогаш се обидува

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Platen машина за перење водовод100% потврдија производПластични цевки е светла, безбедно, отп

Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 работи Capacitor 12+6uf 100% потврдија производ 450 V 50 / 60 HzДвојно capacitance Практична и издржлива и Пог

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 машина за Перење шест дупки редуктор LKJSQ3окно е плоштад се користи во educe на impeller брзина По

Please wait...