0
clear
  • 2018 Нови Жените Долг Ракав Лабава Џемпер Плетени Грб Јакна Секојдневен топла продажба
  • -20%
  • -20%
2018 Нови Жените Долг Ракав Лабава Џемпер Плетени Грб Јакна Секојдневен топла продажба

2018 Нови Жените Долг Ракав Лабава Џемпер Плетени Грб Јакна Секојдневен топла продажба

DEN 609.60
DEN 488.00

Достапност
Производот е достапен

големина Должина Биста Ракав Должина Рамо S 61 90 56 40 M 62 94 57 41 L 63 98 58 42 XL 64 102 59 43

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
LH060

Производи во категоријата

Азија Големина Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) Ракав(cm) XS S 84cm / 33.1" 56cm 56cm М 88cm / 34.7" 57cm 57cm L 92cm / 36

Лето Дами Блузи Мода Шарени Јакна Прекумерно Жените Долг Џемпер Со Џеб 2016 Година Crochets Femme Плус Големина M

Материјал : памукБоја : црна, сива, каки, војска зеленаГолемина : една големинаОблека должина 59cm, Биста 112c

*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве нач

Миење : Рака мие кул, се Постават рамен да се исуши Големина : Погоден за Русија 3446; НИ 012; велика БРИТАНИЈА

Лето Дами Блузи Мода Шарени Јакна Прекумерно Жените Долг Џемпер Со Џеб 2016 Година Crochets Femme Плус Големина M

Почитувани купувачи Ова е кашмир фустан материјал Цената е многу висока Сега Промотивни Промотивни мно

Забелешки : 1 Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повра

добредојдовте во мојата продавницаЖените 2017 нов повик за чиста боја кратка јакна женски пролет и есен с

Димензии : Должина : 58cm Биста : 72100cm Ракав : 10cm Рамо : 3242cm"Големината мери од страна на самите себе,Понекога

До 2015 Есен Зима Жените Џемпери и pullovers Овратот Долг Ракав на ПричинскоПлетени Џемпер Pullover feminino бесплате

[xlmodel][size][999жените џемпер 2017 Зима Нови бред Мода топло pullover висока Ca ndy бои се повлече femme Удобност мека во

Please wait...