0
clear
  • KACY 1PCS 40x10mm Висока Точност Професионални Bullseye Површината на Ниво Меур Ниво ,Легури на метал ќе
  • -20%
  • -20%
KACY 1PCS 40x10mm Висока Точност Професионални Bullseye Површината на Ниво Меур Ниво ,Легури на метал ќе

KACY 1PCS 40x10mm Висока Точност Професионални Bullseye Површината на Ниво Меур Ниво ,Легури на метал ќе

DEN 1036.32

Достапност
Производот е достапен


Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : dia40x10mm
На точноста : 30'
Гаранција : 1 Година
Карактеристики :
1. Сосема нов , многу транспарентни, добар квалитет bubbe ниво
2. Направени од смола стакло , трајни, обезбедува долг живот употреба
3. Компатибилен со двете Професионални и нормална
4.Тоа може да се користи за платформа,слика frams,камери,биро површината,се следи на ТВ/Компјутер,Tripod,Мебел,Играчки,Рамка мурали,Фотографска опрема,Очите,Инструменти,Анкетирање и мапирање инструменти или друга опрема итн.
5.Пакет содржина :
1pc меур ниво, без мало пакување.
43x30x13mm
43x30x13mm

Кон својствата

Број На Модел На:
JS4010
Бренд Име:
KACY
Тип:
мулти-функција меур ампули
Состојба:
100% Сосема Нов
Големина:
40x10mm
Материјал:
ПММА
Гаранција за квалитет:
една година

Производи во категоријата

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

Испорака можеби одложен поради јавен празник Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата Се

Бесплатен превозот GCS9002 DB 2 Оска DRO Дигитални Readout и 2 Парчиња 1001020mm 5micron Линеарна Скала (Комплетен сет со д

Технички параметар : 1, напон спектар : AC 80 V ~ 260 V 50 HZ ~ 60 HZ2, потрошувачка на енергија : 25 VA3, работната темпер

Ако тоа е потребно итно да, ние може да се прати преку DHL со конкурентна агент товар на трошоците...

Десктоп Автоматска Калибрација белина метар мерач тестер WSB2 A WSB2 AВоведување на : На WSB серија белина сте

СпецификацииДетекција на гас : Кислород(02)Мерен опсег : 0~25%Резолуција : 0.1%Основните грешка : Време на одг

Ка600 (кликнете на соодветна должина за да го видите)1900mm2000mmСоветОва е Вилсон, кој продавање DRO производ за

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Опис На ПроизводотLS182 Соларни Филм Пренос Метар е во можност за истовремено мерење и прикажување на УВ, I

Топла Sle Високо Ниво На Квалитет Дигитално Ниво 360 Степени Спектар Агол Висока Прецизност И Точност Прон

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ако било кој дел е потребно да се з

Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адреса

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

ТМ213 Џеб Големина УВ УВА UVB UVAB Ултра Виолетова Светлина Ниво Метар 290nm ~ 390nmVVVМерен опсег : 4000u W / cm2, 20m W / cm2Ре

Примена И Карактеристикиl ASIC уреди внатрешни, добра сигурност, долг живот, антипритискање на перформанс

линеарни надомест19 Плоштад оперативни13 Кружна дупка поени16 Основни прилог, одземање, множење и поделба

Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот Откако пост

Please wait...