0
clear
  • Жените Ѓердан Обетки Накит Поставите Музика Забелешка Романтичен Подарок Ангажман Фустан Додатоци Злато/Сребрена Боја S111
  • -20%
  • -20%
Жените Ѓердан Обетки Накит Поставите Музика Забелешка Романтичен Подарок Ангажман Фустан Додатоци Злато/Сребрена Боја S111

Жените Ѓердан Обетки Накит Поставите Музика Забелешка Романтичен Подарок Ангажман Фустан Додатоци Злато/Сребрена Боја S111

DEN 767.52
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ви благодарам многу за вашата поддршка. Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ви благодарам многу! Ние сме мода накит фабрика, со повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во индустријата за накит, лоцирање во близина на Гуангжу, Кина.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики : Таму е бесплатен превозот за сите нарачки во нашата продавница.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/ EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ви благодариме!
.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
Злато Пантофли Поставите Pendant Ѓердан Earring Подарок Platinum/жолто Злато Позлатен Sandbeach Тренди Лето За Жените Накит Поставите NE203
Злато Пантофли Поставите Sandbeach Трендовски Жените Накит Сет
Стил : мода накит, ѓердани/обетки сет
Материјал : еколошки бакар, жолто злато позлатен,или платина позлатен
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка / жена / мајка
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 ѓердан + 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок).
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Стандардниот пакет е како што следи слики.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар обетки+1 ѓердан
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
S111
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја

Производи во категоријата

Топла Продажба ID : 7216 95% ПОПУСТ парче 4.66 100 95% ПОПУСТ парче 4.67 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.56 100 95%

Ѓердан големина : 18 инчи,Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1

Мали ѓердан pendantГолема PendantПредмет бр : TS384Количина : 1 сетМатеријал : Природни Тигри око камен,од не ' Рѓос

Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука Но, тие можеби оштетен до

Прекрасен Нигериската Fuchsia Топки Свадба Африкански Корални Монистра Накит Поставите Кристал Ѓердан Хр

Име на производ : КросЏемпер Синџир Ѓердан и Крстот Обетки СетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Матери

Име на производ : Пеперутка clavicle ѓердан обетки сетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Материјал : Нерѓос

JEXXI Нови Пристигнување парична Казна Накит Симпатична Девојка Танц Девојка Ѓердан Обетки Поставите Кри

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +об

Добредојдовте на нашата продавница!!!Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Может

ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот Тоа е толку убава и најдобро за в

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA геометрија

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато кристал Големина : како на сликата покаже Боја : к

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Производ : Срца Накит Боја : СребренаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни Циркон Кристално

JEXXI Романтична Animla Дизајн Кубни Циркони Камен Пеперутка Облик Дизајн Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови

Име на производ : Шупливи Крстот Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Шупливи Крстот Обетки СетПроизвод Ст

Ѓердан големина : 18 инчи,Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1

не кутија bir 00129 Кинески рачно изработени бронза бул статуа * Пионерски добиток статуа парчеbir 00125 Кина кл

Име : Накит СетМатеријал : Цинк ЛегураГлавниот Камен : Кристал И Природен КаменКоличина : 1 СетПакување :

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип

Please wait...