0
clear
  • Romper Одговараат на Облека За 18 Инчен 45см Американска Девојка Кукла Облека Панталони Поставува Кукла облека за александар кукла облека MG-197
  • -20%
  • -20%
Romper Одговараат на Облека За 18 Инчен 45см Американска Девојка Кукла Облека Панталони Поставува Кукла облека за александар кукла облека MG-197

Romper Одговараат на Облека За 18 Инчен 45см Американска Девојка Кукла Облека Панталони Поставува Кукла облека за александар

DEN 239.52
DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен


Состојба : Нова, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети)
Напомена : Елементи, вклучувајќи облека само,не се вклучуваат на кукла.
Ќе конкурираат партија фустан за Американска Девојка на сликата подолу е од мојот рачно изработени.
Јас сум професионално seamstress кој работел во Милано за 5 години. Сакам Американска Девојка кукли толку многу и имам мал тим да направи сите мои убава облека, особено за нив, иако тие ќе одговара на повеќето други 18 инчен кукли на вашиот избор, како и. Сите наши предмети доаѓаат од пушите и домашно милениче-free home.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
MG-197
Пол:
Девојки
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
Платно
Димензии:
18 инчи
Бренд Име:
LIN KUN
Тип:
Додатоци
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Форма:
Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукли

Производи во категоријата

Кукла Додатоци се Прикаже на Мебел и апарати за Домаќинство Минијатурни Играчка За Барби Кукли За Чудов

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИНА : 100pcs(50pairs)ДИ

Нови BJD Мода Движење 3 бои Маскирани Блузи 1 / 3 Чичко SD Кукла ОблекаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосем

Плаќање & Превозот И Повратни Информации Политика 100% Задоволство ЗагарантиранаАко не сте задоволни со

Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0 Или контактирајте со н

100 Pairs / Многу Големо Топла Измешани Стилови Убава Висока Пета Чевли Сандали Кукли Додатоци Чевли Кукла Ч

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

3 PCS Еден Рамо Мода се Облекуваат За Барби Кукла Едно Парче Вечерни Фустани Vestido Облека За Барби 1 / 6 BJD Кук

слики од купувачот,за вашиот референца : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Глобална веледроге

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја н

Читање пред да нарачате : Големина : 20*100cm,Одговараат за 1 / 3 1 / 4 1 / 6 bjd куклаАко имате било барање или потре

Големина : 15cm * 100cm&25cm*100cm За боја прашања, фотографии, направени во вид! Бидејќи светлината или на екранот

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИНА : 50pcs(25pairs)ДИ

Мека Кристал Сомот Кукла Облека со Капа За2223 инчен Момче Раѓа Бебе Кукли ДодатоциСина Romper Облека Деца Б

Please wait...