0
clear
  • безжична пушењето детектор на безжични пушењето сензори Независни пушењето сензор за GSM аларм систем бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
безжична пушењето детектор на безжични пушењето сензори Независни пушењето сензор за GSM аларм систем бесплатен превозот

безжична пушењето детектор на безжични пушењето сензори Независни пушењето сензор за GSM аларм систем бесплатен превозот

DEN 960.00
DEN 864.00

Достапност
Производот е достапен


Стандардно е 433 MHZ, Ние испорака 433 MHZ, ако треба 513 MHZ, кога ќе нарачате. ве молиме да го означите.Ви благодариме!

Кон својствата

Тип:
Детектор На Чад
Бренд Име:
wanscam
Број На Модел На:
PA-422R

Производи во категоријата

Кога се работи нормално, црвени LED индикатор светлото ќе флеш три пати полека потоа оди во нормална сост

Батеријата Напојува Безжична 433 MHZ Детектор на Чад За Smart Home Security и алармен Систем

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Сите по

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Суштински безбедно TCSB5204 Прирачник Повик Точка работа со ТЦ пожар систем addressable копчето Инсталиран во ек

5 cm Боја : Бела Одлична стабилност.Гаранција Ние ќе се направи целосно тест пред да испрати овој производ

Пренослив Безжичен Топлина и Детектор на Чад за WIFI GSM Аларм G90 B Плус, G19, G18, W1, W2, 8218 G, M2 FX, M2 EВовед : Ова е без

Овој производ име фотоелектрически чад(тука во по нарекува детектор)укажува на чад од неколку инфраред

2 во (дијаметар)Објектот тежина : 100g / 3.5 воПакет тежина : 133g / 4.Целосно автоматски тест функција;Andvance елек

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Целосно автоматски тест функција;Andvance електроника се обезбеди најдобри можни операција подготвеност с

Главни карактеристики : Атрактивен и модерен дизајн, погоден за станбени и комерцијални апликацииDustproof

преносни стил,Кодирање адреса за интелигентни детектор / МЦП / МодулПочитувани Пријатели, ве Молиме љуб

4жица Детектор на Чад со Реле излез чад аларм со Сува контакт DC935v Овој производ име Фотоелектрически дет

Технички параметар : Работен Напон : 9 V alaline батеријата Работат на струјата : Quiescent струја е помала од 10u A ;

Безжична Независни детекторЧадот / CO јаглерод моноксид сензорВисоко Чувствителните Пожар Сензор Следи

Карактеристики : Висок точни Фотоелектрически сензор Вистински човечки глас прашува 9 V батериско напој

Please wait...