0
clear
  • Нова Мода Лето Зима Бела и Сина Свила Марами Женски Ѕвезда на Жените и Мажите Американски Ретро Печатење Конец Chiffon Шамија
  • -20%
  • -20%
Нова Мода Лето Зима Бела и Сина Свила Марами Женски Ѕвезда на Жените и Мажите Американски Ретро Печатење Конец Chiffon Шамија

Нова Мода Лето Зима Бела и Сина Свила Марами Женски Ѕвезда на Жените и Мажите Американски Ретро Печатење Конец Chiffon Шамија

DEN 211.68
DEN 195.00

Достапност
Производот е достапен

2017 Нова Мода Лето Зима Бела и Сина Свила Марами Женски Ѕвезда на Жените и Мажите Американски Ретро Печатење Конец Chiffon Шамија ГОЛЕМИНА : 160*70 CM ТЕЖИНА : 60 G

Кон својствата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
135cm-175cm
Број На Модел На:
лесни slik шамија
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
daguanjing
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Chiffon свила
Стил:
Шамија
Шема:
Ѕвезда
Сезоната:
Зима Пролет лето Есен
Големина:
160*70CM
Пол:
Унисекс

Производи во категоријата

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

Jzhifiyer femme шарм камен накит pendant обичен шамија tassel hijab скапоцен камен echarpe пригушувач памук кристал шамија

5 Милиони Главните Пазари : Централна Америка, Северна Европа, Океанија, Источна Азија, Западна ЕвропаНа

Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамијаМатеријал : 100% ПолиестерТкаенина Тип : Имитира Св

големина : за : 125*22cm Топло Совет : 100% во вид на снимање ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефект

[POBING]Луксузни Жените Poncho Кашмир Вештачка Волна Шамија Везови персоналните Poncho Кејп Блок Проверете Ќебе

Име На Производ : Свила Палачинка Плоштадот ШамијаМатеријал : 100% СвилаТежина / Дебелина : 12 mommeГолемина н

Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценамешан диза

[AETRENDS] 2017 Нови Зимски Poncho Кашмир се Чувствуваат Шамија Жените Двострано Марами Мода Кејп Z5466Описи : Матер

Направени од високо густина faux зајакот крзно, многу мазна и мекаОваа јака се користи за стојат јакаПост

ОписТип : Жените ШамијаМатеријал : Волнени Мешавина Големина : Периметар; 100 CM Боја : 11 Colors купувачот се по

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Добредојдени се Меша трговија на Големо, 500pcs ед

( 4 )Можеме да го прифатиме врати ако постои било каква квалитет проблем за стоки : 23 работни дена по вие и

Опис На Производот2016 Нова Мода есенлето мраз свила Шамија жените зима и топло Tassel Шамија Заврши Shawl мара

Опис : Материјал : 100% Свила СатенскиГолемина : 106x106cm (грешка опсег 13cm)Edge : Валани Рака1.Нарачки ќе се испраќ

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012сега ажурирани одделение како компани

Вистински Фокс Крзно Јака Жени 100% Природни Фокс Крзно Шамија Зима и Топло, Крзно Јака краток Марами L05Ин

100% коза кашмирсодржина>96% екстремни мека дише & удобнодизајниран & изменуваат од страна FRN,2018висок квали

Природни Raccoon крзно јака крпа должина 80см / ширина 16cm / 19cm Индивидуализира 70cm / 75см / 90cm

големина : ength160cm обемот width50cm (25cm на секоја страна) ( Грешка Опсег 1~3 CM ) бренд : лав anvi

___________________________________________________________________100% Свила Главата Муслимански Шамии Исламската Жените Hijab Џерси Шам

2017 Нов Моден Бренд Women Прстен Шамија Гроздобер Coffer Боја на Цвет Јамка Марами Мода Дама Подарок Shawls голем

Направени од врвен квалитет faux крзноДа ја надградите вашата јакна, исто така, може да се направи како ша

Please wait...