0
clear
  • Бесплатен превозот 20pcs, НАТОПИ Resettable Осигурач 0.08 НА 250V, PTC Resettable Осигурувачи, осигурувачот 250V 80mA
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 20pcs, НАТОПИ Resettable Осигурач 0.08 НА 250V, PTC Resettable Осигурувачи, осигурувачот 250V 80mA

Бесплатен превозот 20pcs, НАТОПИ Resettable Осигурач 0.08 НА 250V, PTC Resettable Осигурувачи, осигурувачот 250V 80mA

DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен


НАТОПИ Resettable Осигурач 0.08 НА 250 V, PTC Resettable Осигурувачи, осигурувачот 250 V 80m A следниве е Топла продажба натопи Resettable Осигурач купи линк

Кон својствата

Број На Модел На:
осигурач 250V 0.08 НА
Употреба:
Resettable
Кршење Капацитет:
Resettable
Јас се одржи:
0.08 На
vmax:
250V
Јас патување:
0.16 На
Јас max:
3A
R max:
22 ohm

Производи во категоријата

5 x 20mm 250 V 2 A Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 100 КомпјутериСпецификации : Име на Производ Керамичк

100x Стакло Осигурач 6x30mm 3А 250 V Брзо Брзо Удар 3 ЗасилувачиСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка О

BI0002561Спецификација : Бренд новиТип : стакло осигурачАктуелни : 0.2 A15 AМодели : 0.2 A, 0.5 A, 1 A, 2А, 3А, 5 A, 6 A, 8 A, 10 A, 15

На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. Е

Axial Доведе Брзо Дејствување 5mm x 20mm Стакло Осигурач Цевка 250 V 10 A 10 КомпјутериСпецификација : Име на Произв

Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурувачи, Тековната 1.6 A ( Т1.6 A ), Напон 250 V AC .Големина : Ø5mm x L20 mm / 0.2" x 0.8"Колич

Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!

DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни. Нашата програма ќе ја напушти назад ис

10 Компјутери 5mm x 20mm Axial Води Брзо Дејствување Стакло Осигурувачи Цевка 15 Amp 250 VСпецификација : Име на Прои

250 V 20 A 6 x 30мм Ниска Кршење Капацитет Стаклена Цевка ОсигурачСпецификација : Име на Производ Стаклена Цев

3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Ко

freedoom изберете од мешавина MAX авто осигурач висок квалитет 20 A 30 A 40 A 50 A 60 A автомобил осигурач линк авто ос

Температурата се префрлите контакти се кратки првобитна состојба отворен, Кога температурата надминув

Опис : Оваа листа вклучува : 1 единица на ОСИГУРАЧГо оценувате напон : 1000 VDCГолемина : 10x38 (mm)Го оценувате мо

1А Цилиндрични осигурач T1 A / 250 V 382 Бавно осигурач нови и оригинални CN1002114603 Банкарски Трансфер / Pay Pal / L / C

100pcs Мини Авто Автомобилство Автомобили Осигурач Приклучоци Сечилото Fuse Кутија Алатки Асортиман со Тес

100pcs / кутија 5*20mm 3.15 НА 250 V бавно осигурач 5*20 T3.15 A 3150m A 250 V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални Купи пове

Please wait...