0
clear
  • MEOF Nilver Двете Страни Алуминиумски Круг Месо Чекан Mallet Tenderizer Пилешко Beater Должина 20.5 cm Дијаметар од 3,5 см (Овална)
  • -20%
  • -20%
MEOF Nilver Двете Страни Алуминиумски Круг Месо Чекан Mallet Tenderizer Пилешко Beater Должина 20.5 cm Дијаметар од 3,5 см (Овална)

MEOF Nilver Двете Страни Алуминиумски Круг Месо Чекан Mallet Tenderizer Пилешко Beater Должина 20.5 cm Дијаметар од 3,5 см (Овална)

DEN 213.12

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
Опис на производот Големина : Овална Материјал : Алуминиум Количина : 1 компјутер Пакетот вклучува : Месо Чекан x 1

Кон својствата

Месо & Живина Алатки Тип:
Месо Tenderizers & Pounders
Тип:
Месо & Живина Алатки
Бренд Име:
SSGP

Производи во категоријата

Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас Побрзо 30 Нерѓосувачки Челик С

Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик.Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др.

Добредојдовте На Нашата Продавница1 ние сме професионални веледрогерија во Кина.2 ние се обезбеди најни

1 PC Професија Месо Tenderizer Игла Со Нерѓосувачки Челик Лабава Месо Рудар Кујната Готвење Алатки Бела Боја :

Нерѓосувачки челик двојно соочува со чекан месо, бифтек, тендер месо чекан двојно rib прекинувач беа 25,5*6cm

Професионални Месо Tenderizer Игла Со 56 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ножеви Готвење Алатки Тендер Месо Чекан

Please wait...