0
clear
  • Огромен Тешки 20mm Широк Сребро Злато Кубанската Тротоарот Линк Chian Нерѓосувачки Челик Ѓердан/Нараквица За Кул Mens Подарок 7-40inch Слободни да Изберат
  • -20%
  • -20%
Огромен Тешки 20mm Широк Сребро Злато Кубанската Тротоарот Линк Chian Нерѓосувачки Челик Ѓердан/Нараквица За Кул Mens Подарок 7-40inch Слободни да Изберат

Огромен Тешки 20mm Широк Сребро Злато Кубанската Тротоарот Линк Chian Нерѓосувачки Челик Ѓердан/Нараквица За Кул Mens Подарок

DEN 575.52
DEN 518.00

Достапност
Производот е достапен

99 /парче
Божиќ Подароци Мода Уникатен Стил 52cm*6mm Сребро Круг Синџир Ѓердан 316 L Sainless Челик Накит бижутерија US$ 7.99 /set
61cm*23cm Супер Тешки Мажите Сребро Нерѓосувачки Челик О Синџир Нараквици&Ѓердан Накит Поставите US$ 23.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Сјајна не ' Рѓосувачки Челик Накит 55cm*10мм Сребро Плитка Линк Ѓердан,Кул машки Накит US$ 10.99 /set
Сребро & 18 K Злато Позлатен Монистра од не ' Рѓосувачки Челик 4mm Крстот Rosary Синџир Ѓердан & Хривнија Накит Поставите US$ 16.8 MM 60cm*22cm 1 Сет од Нерѓосувачки Челик Мажите Византискиот Линк Ѓердан&Хривнија Поставите US$ 19.4 mm
или
1mm=0.99 /парче
Моден накит алка 316 L не ' рѓосувачки челик со висок квалитет хривнија накит 22cm*7mm Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Бесплатен Превозот Момче&Мажите 5mm Нерѓосувачки Челик 60cm Ѓердан & 22cm Хривнија Синџир Сет,Шарм Подароци US$ 17.99 /парче
Бесплатен Превозот Hight Полиран не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Огромен Јаже Сребрен Накит 55cm*6mm бижутерија US$ 8.99 /set
Бесплатен Превозот Нови Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Рак, СКОПЈЕ-162 US$ 32.99 /парче
Бесплатен Превозот Мода Нов Стил од не 'Рѓосувачки Челик Мажите 8.мажите Накит Поставите US$ 10. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).99 /парче
Топла Продажба Модни Накит 1pcs 8.5 cm*12mm Бесплатен превозот US$ 9. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.99 /парче
Gurantee Нови 33mm*52mm Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Божиќ Подароци Накит Нов Стил за Мажи&Момчето Сребрена Алка на Синџирот на Ѓердан 316 L Sainless Челик 50cm*7mm Вештачки Накит US$ 8.6"*10мм 101g Нови Поставен на МАЖИТЕ не ' Рѓосувачки Челик 10мм Жолто Злато Кубанската Спречување на Синџир Ѓердан US$ 15.99 /парче
Класичен стил тешки 316 L не ' рѓосувачки челик синџир ѓердан за подарок 55. Ви благодариме!
2014 Нова Мода 8.
e Packet
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Кон својствата

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Обликот:
исто како на слика
Должина:
7-40inch
боја:
Сребрена/злато
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Ширина:
20mm

Производи во категоријата

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде ка

Новиот Дизајн 2.6 mm 4mm 5mm 6mm 8мм Мажите Синџир Сребрен Тон 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22inch Византискиот Кутиј

Pendant Големина : 3.5*3.5 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 16 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар ква

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Живеат во градот зелена џуџиња. рачно изработени самовила кукли, с

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото целДали ви се прифати прилагодено п

4*6mm Multicolor Фацетирани Rondelle Кристал Монистра со Месинг жица завиткан Rosary Синџир За Изработка на Накит Мат

Ailatu машки Накит Природни 8мм Круг Црна Нето Камен Монистра Мода Ѓердан или да се Земе како Белегзија Исц

НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НИЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ ВАШИОТ СОПСТВЕН ДИЗАЈН ЗА ВАС ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО С

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозо

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!BC086 н

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Живеат во градот зелена џуџиња. рачно изработени самовила кукли, с

долго бисер toggle ѓердан spsb1982zz5 Материјал : метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни Дизајн : 10

Пинк компир форма слатководни бисер мушка &пеперутка школка ѓердан жените долг ѓердан накит за девојки

Титаниум Нерѓосувачки Handcuff Pendant Ѓердан од Злато Натопена Шарм Трајни Боја Ѓердан Жените Накит RX069 синџи

Викинг Ѓердан Fenrir Животинско Волкот Главата Приврзоци Ѓердан Кожа Јаже, Верига Colar Cosplay Накит за Човекот

Точка Бр : SS1030 NМатеријал : Нерѓосувачки челикЗемја на Потекло : Гуангжу во Кина

*Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена Ви благодарам многу за вашата поддршка.Нарачки ќе бидат испорачан

Please wait...