0
clear
  • DIYSECUR Електрични Штрајк Заклучување 7 инчен Колор Видео Врата Телефон Систем 700TVL IR Камера RFID Keyfobs Далечинско Отклучување
  • -20%
  • -20%
DIYSECUR Електрични Штрајк Заклучување 7 инчен Колор Видео Врата Телефон Систем 700TVL IR Камера RFID Keyfobs Далечинско Отклучување

DIYSECUR Електрични Штрајк Заклучување 7 инчен Колор Видео Врата Телефон Систем 700TVL IR Камера RFID Keyfobs Далечинско Отклучување

DEN 19674.72
DEN 16133.00

Достапност
Производот е достапен

(Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница).
7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V4 Видео Врата Телефон за Полнење + NC Штрајк Заклучување + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + Keyfob
Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем
Опис
Видео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив.
Објектот гледате сега е нашиот нов пристигнување видео врата телефон систем.1 W; Работен : 4 W Работна температура -10 °c ~+55 °c Инсталација Ѕид монтиран Материјал Алуминиум и ABS Големина 173(L)*96(W)*43(H)mm Нето Тежина 380g Затворен Следи Модел Бр. Покрај тоа, тоа е 4-wire систем, инсталација не е тешко, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор.
Ве молиме имајте на ум : овој комплет не е Сала-Да-Соба спогодба функција, тоа само ја поддржува отворен за внатрешна спогодба. Тоа содржи 1 надворешна единица и 4 внатрешна единица .
Handsfree Dual-начин Спогодба и Затворен Следење
Кога еден посетител ќе ѕвонам, мониторот ќе се активира и да покаже сликата надвор, тогаш ќе може да се види и слушне надвор. На најдобар квалитет на производи
Ние троши многу време и напор во извори на најдобар квалитет на прифатлива вратата телефонски системи за да ги задоволи клиентите треба. Постојат неколку модели кои можете да изберете како сакате, ве молиме контактирајте со нас за котација со моделот. Внатрешна единица има добра форма, бела боја, исто така, го прави да се погледне повеќе модерни. Не само што ќе се заштедат пари со купување од нас, но, исто така, ќе се избегне надуени инсталација на трошоците кои ги наплаќаат од страна инженери. Ние може да обезбеди такво напојување на модулот, електрична брава, далечински контролер и излез копчето, и ако ви се потребни овие колекции, ве молиме контактирајте со нас за котација. Ова ќе донесе голема погодност за вас и вашето семејство.
Led Светлата за Ноќно гледање, ви овозможува да ја видите боја слика во текот на ноќта
Отворено одделение вградува во 5 led светла , светлата ќе се претвори еднаш на камерата е активирана (некој притиска на копчето за повик или притиска следи копче). V70 F Екран 7" широк.
Ако НЕ користат за заклучување, можете да се поврзете со отворено одделение директно, без екстра напојување.
Други опции
Ние нудиме повеќе опции за отворен и затворен единица. Таа поддржува мониторинг функција, притиснете го копчето за следење на копчето, можете да ги видите и слушнете надвор ситуација.

Кон својствата

Бренд Име:
DIYSECUR
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Број На Модел На:
V70F-ID
моќност:
AC 110V - 240V
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
90
Врата:
Yes
Големина:
241 x 151 x 23mm
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Еден до Четири Видео Doorphone
Материјал:
Пластични
Резолуција:
700 ТВ линија
Камерата:
Бои
моќност:
AC 110V - 240V

Производи во категоријата

Испорака1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на пров

Дури и ако не сте дома, сеуште можете да се знае кој еднаш посети вас;Тоа нуди можност да се прилагоди на

6 W Времето доказ, оксидација доказ, трајни легура отворено вратата станица, поддршка! Поддршка 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕ

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални ка

Ние може да обезбеди такво напојување на модулот, електрична брава, далечински контролер и излез копчет

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални ка

Притисни Notificaiton1 По посетител повици или да го подесувате алармот, ПИР откривање, движење откривање, i OS

10 Единици Стан Спогодба Жичен 7" Видео Врата Телефон Видео Вратата за Влез Систем Спогодба Врата Home Security

Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства.4 GHz дигитални фреквенција обезбедува strongand стабил

42 kg Операција температура : 20 до +60 Поддршка 120 до 180 метри Max поддршка : 2 V12 Краток опис на отворено камера :

Јасно ноќно гледање , 24 часа набљудување, јавување, зборување и отклучување далечинска контрола итн.Вни

V43 E Екран 4.(Ве молиме имајте во предвид електрични заклучување на под фотографијата не е вклучена, ако т

Како да се следат надвор : Во stanby на чекање, притиснете *Следење на копчето* , мониторот ќе се покаже слика

започнетекрајот7" RFID Видео Врата ТелефонСпогодба Врата Со Допир Копчето Ноќ Визија>>>Вовед : На систем за

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаКарактеристика

3 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратат

2 Работни потрошувачка на енергија : ≤3.0 mmСертификат : CE(EMC Тоа е вашиот совршен избор за употреба во вили

Се здобијат со контрола : auto 3.Време на разговор губеа : 120 S 5.Притиснете го следи копчето и потоа разговор

започнетекрајот4.3 Инчен Колор LCD Жица Вила Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем за Полнење Но

Со микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На

7inch Жичен / Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000 TVL Жичен Камера Н

И може да се види надвор преку LCD секогаш кога ќе посакате, дури и без врата сигнали.Овој стилски и модере

Please wait...