0
clear
  • 10PCS 26MM Метал Wmbellishment Двојна Цвет Древните Бронзени Конектор Накит Материјали DIY Накит Додатоци Производство-апарат TK-68
  • -20%
  • -20%
10PCS 26MM Метал Wmbellishment Двојна Цвет Древните Бронзени Конектор Накит Материјали DIY Накит Додатоци Производство-апарат TK-68

10PCS 26MM Метал Wmbellishment Двојна Цвет Древните Бронзени Конектор Накит Материјали DIY Накит Додатоци Производство-апарат

DEN 117.12
DEN 69.00

Достапност
Производот е достапен

2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . •Бојата на секоја серија на производи ќе биде малку боја, ве молиме да се разбере. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Се убави жени секојдневно diy е потребно
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите
. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Опис на производот •Пакување : OPP Вреќа •Пакување големина; за 8см •Боја : Случајни Боја •Количина : 10 •Тежина : Околу 60grams •Пакет се вклучуваат : •Изработка на накит diy монистра x 1 торба •Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! •Пакет вклучуваат : DIY Занаети Помине Уметност Decorationx 1 торба •Може да се користи за да се направи накит, за шиење облека, убавина чевли, танц облека, стомакот танц носии, свадба фустани,Мобилен телефон декорација,ноктите, убавина, итн.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Sk Meida
Големина:
21*26MM
Објектот Тежина:
60g
Објектот Должина:
2.1cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.6cm
Објектот Дијаметар:
2.6cm
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
Цвет
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
TK-68
Објектот Висина:
2.1cm

Производи во категоријата

Предмет : мобилен телефон ремениГолемина : околу 56mmКоличина : 300pcs / многуМесто на потекло : КинаПревозот :

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

​SAUVOO 10pcs / многу Бакар Круг Кожа Кабелот на Конекторот Затворач Силни Магнетни Clasps Дупка 6mm За DIY Хривниј

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Нерѓосувачки Челик 2 компјутери / многу Круг, Овал Сребрен Тон 5mm Силни Магнетни Clasps DIY Накит Наоди Одлуки

Опис На Производотголемина : 10мм,12mm,15mmбоја : злато,сребро.количина : 10pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи з

Квалитетот на предмети на економски цени.Нашите УслугиНие одржување професионални, но пријателски одн

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

26792177100% Сосема Нов и Висок КвалитетСнабдувач За Накит Додатоци Diy Врвен Квалитет Накит НаодиМатеријал :

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 13*13*13 MM Легура Монистра Шарм Ѓердани Diy Лилјак Антички Бронза Позлатен

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

20 Поставува Антички Сребрен Snap Clasps за 8мм Рамен Кожа Кабелот За Накит Наоди Ѓердан Означување Количина :

тие се направени од цинк легурарамки е фитинг за 18x25mm cabochonпрстен големина е за 18mmна coor е антички сребрен

Добредојдовте на нашата продавница!1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може

Please wait...