0
clear
  • T0961-T0969 мастило Рефил кертриџ За Epson Перо фото R2880 Принтер ink кертриџ со автоматско ресетирање чип
  • -20%
  • -20%
T0961-T0969 мастило Рефил кертриџ За Epson Перо фото R2880 Принтер ink кертриџ со автоматско ресетирање чип

T0961-T0969 мастило Рефил кертриџ За Epson Перо фото R2880 Принтер ink кертриџ со автоматско ресетирање чип

DEN 906.24

Достапност
Производот е достапен


За Epson Перо фото R2880 мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип 9 боја за Epson T0961-T0969
Детални информации
Име на производ : Празни мастило Рефил кертриџ
Printer Model : За Epson Перо R2880
Кертриџ Модел : T0961-T0969
Чип Тип : Автоматско ресетирање чип
Боја : PK, C, M, Y, МК, LC, LM, LK, LLK - 9 боја
Јачина на звук : 15 ml
Мастило Тип : Пигмент мастило/ Боја мастило/ Сублимација мастило
MOQ : 1 Set ( 9 компјутери касети )
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,LC,Светло Црна,LM,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
boma.ltd
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За Epson R2880
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Обоени:
Yes
Име на производ:
Празни мастило Рефил кертриџ
Модел На Печатач:
За Epson Перо фото R2880
кертриџ модел:
T0961-T0969
Чип Вид:
автоматско ресетирање чип
боја:
PK, C, M, Y, МК, LC, LM, LK, LLK - 9 боја
јачина:
15 ml
тип на мастило:
Пигмент мастило/ Боја мастило/ Сублимација мастило
MOQ:
1set
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto

Производи во категоријата

T0921 T0924 Refillable Мастило Кертриџ За Epson CX4300 TX117 T26 T27 TX106 TX119 TX109 C91 ПечатачИме на производ : Refillable Мастило Кертр

Vilaxh 901 XL Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за 901xl За Officejet 4500 J4500 J4530 J4540 J4580 J4585 J4660 ПечатачЗабелешкаЦел

бесплатен превозот PGI570 BK CL571 BK C M Y refillable мастило кертриџ за canon PIXMA mg6850 mg6851 mg6852 mg6853 mg5750 mg5751 mg5752 mg5753 печатач

За Canon PGI2800 XL Refillable мастило касети Со ЛАК МАСТИЛО НИВО чиповиПроизводи : 1 X PGI2800 XL 15 ML Синозелена мастило к

Tatrix 8 PCS За Брат LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240 Мастило Кертриџ За Брат MFCJ6910 CDW J6710 CDW DCPJ525 NLC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC1200 LC1240 П

Модел Бр : За Epson T019 T020 мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Маст

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетhp 954 XLЦрна180mlhp954 XLСинозелена130mlhp954 XL Магента 1 30mlhp954 XL Жолта 1 30mlКомп

Модел Бр : За Epson T028 T029 мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Маст

Еден сет 8 пакети Категории на производи : Мастило Cartridages 2× Црна 2× Фото Црна 2× Синозелена 2× Магента 2× Жо

Модел Бр : За Брат LC223 Мастило КасетиТип : Бренд Нови Компатибилни, Мастило КасетиМастило : Целосна Масти

Ги споредува да : Neopost Уметност.Бр 4127963 L / 16900038 / 4127179 UСоодветен за употреба во следниве Neopost поштенски м

Модел Бр : За Lexmark LM100 / 105 / 108 XL Мастило КасетиТип : Бренд Нови Компатибилни, Мастило КасетиМастило : Целосн

4 X Црна компатибилни, Мастило Кертриџ за HP363 одговараат За Photosmart C7280 Photosmart C7180 Photsmart C8180 Забележите : Кога ќ

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетСТР512 XLЦрна118mlЗа МоделотКомпатибиленКанон СТР 512 XLПечатач Модел

5 PCS Компатибилни, мастило кертриџ за T7891 T7892 T7893 T7894 одговараат За Epson работна Сила Про WF5190 WF5620 DWF WF5690 WF4630 DWF

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT0821Црна118mlT0822Синозелена118 mlT0823Магента118 mlT0824Жолта118 mlT0825Светлинат

Овој пакет вклучува : 2pieces, СТР37+CL38(1 BK+1 Color) Мастило Кертриџ,Кутија за пакувањеМодел ОЕМ Боја на Мастило з

T0711 Refillable Мастило Кертриџ За Epson D78 D92 D120 DX4050 DX4400 DX4450 SX210 SX215 SX218 SX115 SX400 SX405 SX410 SX415Пакет Содржина : За Epson T0711 Цр

И ние ќе се прошири време на испорака за вас се додека не се добие испорака успешно Исто така, купување н

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!Модел ОЕМ Модел Боја на

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитетЦрна08 ml 138 XL / C9369 H ТриБоја 1 17mlСе користи За HP При

GC41 Refillable Мастило Кертриџ За Ricoh GC41 Со Чип за Ricoh SG2100 N SG3100 SG3100 SNW SG3110 DNW SG3110 DN SG3110 SFNWПакет содржи : 1 x За Ricoh GC41

Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повр

compatibel забојаКоличинаКапацитет61 XLЦрна125 ml61 XLC / m / y121 mlЗа Компатибилен HP 61 XL мастило касетиDeskjet 1000 ПечатачJ

1 Set Компатибилни, мастило кертриџ T7551 T7552 T7553 T7554 за EPSON работна Сила Про WF8090 DW 8090 DWF 8510 DWF 8010 DW 8590 DWFПакетот в

129 T1291 T1292 T1293 T1294 Refillable Мастило Кертриџ за Epson BX305 BX320 BX525 BX625 BX630 BX925 SX235 SX420 SX425 SX525 SX620Опис : Име на производ : Ref

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетСТР512 XLЦрна118mlCL513 XLC / M / Y118 mlЗа МоделотКомпатибиленКанон СТР 512 XL CL

100% нов и висок квалитет!3 Долниот MOQ ( без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе

Please wait...