0
clear
  • 4Pcs/set Фондан Цвет Моделирање Стап Симулација Пати Цветни Ливчиња се Држиме Линии Не-стап Универзална Род Торта Декорирање Алатки
  • -20%
  • -20%
4Pcs/set Фондан Цвет Моделирање Стап Симулација Пати Цветни Ливчиња се Држиме Линии Не-стап Универзална Род Торта Декорирање Алатки

4Pcs/set Фондан Цвет Моделирање Стап Симулација Пати Цветни Ливчиња се Држиме Линии Не-стап Универзална Род Торта Декорирање

DEN 167.04
DEN 133.00

Достапност
Производот е достапен


4 Pcs/set Фондан Цвет Моделирање Стап Симулација Пати Цветни Ливчиња се Држиме Линии Не-стап Универзална Род Торта Декорирање Алатки
♥Компанија Вовед
Здраво пријатели,добредојдовте на нашата продавница.Ние сме производител на одлуки bakeware.
Ние можеме да снабдување едно парче за вас и ние, исто така, може да се направи на големо.
Нашите предмети " квалитетот е во ред со разумна цена.
За било какви прашања,ве молиме mail нас.Ви благодариме за вашата поддршка.
♥Бебе Информации : Бренд : Торта Мувла Големина(cm) : Како на сликата покажува Тежина(g) : 26g
Материјали : Пластика
Пакет : 1 Pcs Cholocate Мувла
♥Бебе Слики :
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби (помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
Под $ 5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат, особено за време на сезона.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. Ако ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако не ја прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас да ни наместо наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
>> Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
Ви благодариме.
Можеби сте заинтересирани :

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
C1622ss
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
starlinkstar
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тежина:
26g
боја:
Случајно

Производи во категоријата

Големина (Заврши Сапун) : 66*72*32милиметри Заврши Сапун Тежина : Околу 85gКарактеристики : 100% Сосема Нов и ви

Сапун Големина за : 8.0*6*3.5 cm Сапун Тежина : Околу 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Напра

Мин Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со пр

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни си

материјал : силиконбоја ќе ја испрати по случаен избор, ве молиме овозможи за 0.31cm разлика.големина 27x16x2.2c

Нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација

*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

сапун големина за : 8см*5.7 cm*2.9 cmсапун тежина за : 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Напра

Нови 5pcs ЉУБОВ Срце Облик Cookie Торта Бисквит Декорација Мувла Sugarcraft Машина Мувла Кујнски Алатки D790Каракт

Главната Опис : Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Elk Icicle Снегулка Чоколадни Б

Сапун Големина : 7.7 cm*6.4 cm*2.5 cm Сапун Тежина : Околу 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Нап

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Живо

Swan Фондан Силиконски Калап 3 D Торта Декорирање Алатки Moldes Де Silicona За Торта Декорација Силиконски Калап

Опис : ♥ Материјал : Храна одделение Течни Силикони♥ Мувла Големина : Околу 350*100*18mm Заврши големина за h66*

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:D4cm Сад:40gD5cm Сад:85gD6.5cm Јадења:80gГолемина(cm):D4cm Сад:D4*2.1D5cm Сад

Мала големина Прошири Дијаметар : 6cm, дното дијаметар од 2,5 см, висина : 1.75 cmСредната големина Прошири Диј

Производство На ОписМатеријал : Храна Одделение металПакетот вклучува : чоколадо мувлаAnswer : _____________________

Опис на производот Име : силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Случаен Боја Сапун мув

Големина калап Сапун : 5.5*5.4*3.6 c m Заврши Сапун Тежина : Околу.60g Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок ква

Име на производ : черепот се зголеми силиконски калап сапун Бренд : PRZY / прилагодите според купувачот Ма

Please wait...