0
clear
  • 13.3 CM*13.6 CM Зомби Појава Одговор Тим Decal Апокалипса Biohazard Автомобил Stylings Автомобил Налепници И Decals Црна/Sliver C8-0336
  • -20%
  • -20%
13.3 CM*13.6 CM Зомби Појава Одговор Тим Decal Апокалипса Biohazard Автомобил Stylings Автомобил Налепници И Decals Црна/Sliver C8-0336

13.3 CM*13.6 CM Зомби Појава Одговор Тим Decal Апокалипса Biohazard Автомобил Stylings Автомобил Налепници И Decals Црна/Sliver

DEN 103.68
DEN 61.00

Достапност
Производот е достапен


13.3 CM*13.6 CM Зомби Појава Одговор Тим Decal Апокалипса Biohazard Автомобил Stylings Автомобил Налепници И Decals Црна/Sliver C8-0336
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0336
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
13.3cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
13.6cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница

Производи во категоријата

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Карактеристика 4 : цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

Тоа може да се тресат главата1,2,3,4,5 како да неколку броеви, ве молиме да ни даде порака !!1,2,3,4,5 како да неко

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

9cm*18cm Лов Трофеј на Животните Глава Винил Автомобил Налепница Мотоцикл Црна / Сребрена S35878Овој производ

Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци Ние САМО

15.9 cm*15.9 cm Симпатична Куче на Животните Винил Автомобил Додатоци Оркестарот Налепници Црна / Сребрена S3594

5310366284274064 Додатоци За Ford Fiesta Ecosport парче парче метар парче парче парче парче парче парче парче парче парч

13.4 cm*19.6 cm Џокер Jared Leto Мода АвтомобилСтил Автомобил Додатоци Автомобил Налепница Винил Црна / Сребрена S36

Карактеристики : Тоа е замена на дел за вашата антена, тоа може да ја зголеми јачината на сигналот и да се

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Челик Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење н

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

modname=ckeditorголемина : S 18cm*14cm Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот Нема позадина ( ве моли

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

3 D Автомобил Налепница Автомобил Стил за "Рено" Megane 2 3 Duster Логан Clio Megane Captur Лагуна 2 Sandero Fluence Kangoo Kadjar Trafic Ка

Карактеристика 4 : цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

Производи име : Креативни Moto GP Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни ОПЦИЈАГолемина : 120x30mmПа

net / zhcn и / / global.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии Набавната цена е помалку од $ 5 п

Мулти Боја Автомобил Задното Седиште Мулти Џеб Торба Tidying Складирање Торбичка Телефон Списание Ткиво Sto

30 Метри Хром Злато Сребро Црвена Сина Огледало Винил со Меур Воздух Ослободување DIY Заврши Лист Филм Авт

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

modname=ckeditorголемина : S12cm*6cm големина : M 15cm*8cm големина : L20cm*11cm Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ го

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве м

Please wait...