0
clear
  • МОБ ВОЗРАСНИ Trusignal Т-F-D spo2 сензор, Neoante Силикон Заврши spo2 сензор
  • -20%
  • -20%
МОБ ВОЗРАСНИ Trusignal Т-F-D spo2 сензор, Neoante Силикон Заврши spo2 сензор

МОБ ВОЗРАСНИ Trusignal Т-F-D spo2 сензор, Neoante Силикон Заврши spo2 сензор

DEN 1104.00

Достапност
Производот е достапен


МОБ Trusignal Т-F-D spo2 сензор, neonate силикон заврши spo2 сензор
1. Ge-Marquette neonate силикон заврши Spo2 Сензор
2. Конектор Водич : Правоаголник 9pins; Должина : 1m;
3. Compatibilities : Цртичка 2000, 2500, 3000, 4000, 5000, i/9500 (Трамвај 451 N5/851 N5). Соларни 7000, 8000 , Орел 1000, 3000, Smk SMV, Corometrics 250

Кон својствата

Број На Модел На:
CSS063F
Големина:
1M
Материјал:
Други
Функција:
Медицински Sp02 Сензор
Бренд Име:
YONGKANGDA
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
9pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
Neoante Силикон Заврши
Должина:
1m
примерок:
на располагање
боја:
сива
време на испорака:
1-7days
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

Црна Килибар Мрежа Леќа L&R 12 V Црно Мини Куршум Пак Сигнал Кочница Светлина За Хеликоптер Плувка Кафе Трк

е ист,можете да пребарувате преку мојот вебсајт овде,или контактирајте ме за се меша серија.но сигурен к

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

Повеќе информации за Производот, Кликнете на : Пар Аеро Главата Маркер Светла Црвена Светлина За Хонда 20

Едноставна Ѕидмонтирани вшмукување чаша жилет рек Складирање Рек Носители организација Ѕид Кука Крпа

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

Монитор за Goldway UT4000 F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pinКомпатибилни модели : 1 Goldway : UT4000 F2

За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо Ако ни email и не го слушнете одговорот, ве молиме il

Оригиналниот Напојување Адаптер За Nintend 3 DS LL / XL AC Адаптер Влезен Напон~220 V Одговара За ДСi / DSi XL / DSi LL / 3 DS /

Нова Секси Жени Џез Танцова Сцена Костими За Пејачи Хип Хоп Танц Костим Женски Дс Dj Шупливи Еластична Си

Please wait...